Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Videos > Humor

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Video-statistics
Kategori gjithsej: 25
Video gjithsej: 548
Top Dėrguesit:
  1. Albanian (291)
  2. Amajla (86)
  3. Bl@ck_E@gle (67)
  4. Complete (64)
  5. noni (27)
  6. Unknown (8)
  7. iNa-BoBiNa (3)
  8. LoBuS (1)
  9. pegasusaj (1)
Kategoritė
Kėrko Videot
Best rated videos (same category)
Kafeneja Jone # 1 - Gezuar 2009
Kafeneja Jone # 1 - Gezuar 2009
Gezuar 2009 me Emisionin Kafeneja Jon dhe Leonora Jakupi
Gezuar 2009 me Emisionin Kafeneja Jon dhe Leonora Jakupi
Related videos
Humor Shkodran-Zef Deda - Rruget Tona
Humor Shkodran-Zef Deda - Rruget Tona
Per nje kokerr fik pjesa 2
Per nje kokerr fik pjesa 2
Humor Durrsi - Dhjeta e vajzės
Humor Durrsi - Dhjeta e vajzės
Video tė ndryshme
Une e dua Eren
Une e dua Eren
Zonja Nga Qyteti, Koci Do Nuse.
Zonja Nga Qyteti, Koci Do Nuse.
Portokalli 10-10 Burgaxhinjt ne Gjykate
Portokalli 10-10 Burgaxhinjt ne Gjykate
 
Pesha e gruas sime

Detajet e Videos
Titulli Pesha e gruas sime
Kategori Humor
Vlerėsuar
Data 29-01-2012, 08:03
Pėrshkrimi videos Pesha e gruas sime ėshtė komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.
Aktorėt:
Sejfulla Myftari
Diana Proko
Sokol Angjeli
Arben Dervishi
Mariana Kondi
Rita Lati
Agim Skara
Muhamet Cekini
Merkur Bozgo
Valbona Peraj
Agim Bimi
Anton Krosaj
Rexhep Ustai
Bujar Ademovi
Adelina Mucaj
nga Albanian
Hoster YouTube int.
Kodi pėr ta vendosur nė faqen tuaj
Lexime 4,575
Komente 0
Aksion [Raporto Videon]

Komente
Kjo video nuk ėshtė komentuar ende!

Video-Center of vBPoint (©)

Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 05:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar