Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Videos > Humor

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Video-statistics
Kategori gjithsej: 25
Video gjithsej: 548
Top Dėrguesit:
  1. Albanian (291)
  2. Amajla (86)
  3. Bl@ck_E@gle (67)
  4. Complete (64)
  5. noni (27)
  6. Unknown (8)
  7. iNa-BoBiNa (3)
  8. LoBuS (1)
  9. pegasusaj (1)
Kategoritė
Kėrko Videot
Best rated videos (same category)
Kafeneja Jone # 1 - Gezuar 2009
Kafeneja Jone # 1 - Gezuar 2009
Gezuar 2009 me Emisionin Kafeneja Jon dhe Leonora Jakupi
Gezuar 2009 me Emisionin Kafeneja Jon dhe Leonora Jakupi
Related videos
Parodistet e Vlores - Barcaleta
Parodistet e Vlores - Barcaleta
Niku_al gagaci pjesa 3
Niku_al gagaci pjesa 3
Per nje kokerr fik pjesa 1
Per nje kokerr fik pjesa 1
Video tė ndryshme
Anes Drinit pjesa 2
Anes Drinit pjesa 2
Prefekti
Prefekti
Tourism in Albania (part 2)
Tourism in Albania (part 2)
 
Per nje kokerr fik pjesa 5

Detajet e Videos
Titulli Per nje kokerr fik pjesa 5
Kategori Humor
Vlerėsuar
Data 02-11-2010, 00:10
Pėrshkrimi videos Humor shqiptar 2008, Behar Mera me shoket, Met Bega, Marjana Kondi e shume te tjer ndodhen ne kete permbledhje
nga Albanian
Hoster YouTube int.
Kodi pėr ta vendosur nė faqen tuaj
Lexime 6,803
Komente 0
Aksion [Raporto Videon]

Komente
Kjo video nuk ėshtė komentuar ende!

Video-Center of vBPoint (©)

Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 20:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar