Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Videos

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Video-statistics
Kategori gjithsej: 25
Video gjithsej: 548
Top Dėrguesit:
  1. Albanian (291)
  2. Amajla (86)
  3. Bl@ck_E@gle (67)
  4. Complete (64)
  5. noni (27)
  6. Unknown (8)
  7. iNa-BoBiNa (3)
  8. LoBuS (1)
  9. pegasusaj (1)
Kategoritė
Kėrko Videot
Best rated videos (same category)
Filmime te rralla. Enver Hoxha, Kadri Azbiu, Feēor Shehu dhe ēmenduria e asaj kohe.
Filmime te rralla. Enver Hoxha, Kadri Azbiu, Feēor Shehu dhe ēmenduria e asaj kohe.
Mehmet Shehu agjent i shumfisht
Mehmet Shehu agjent i shumfisht
Random videos (same category)
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 8
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 8
Enver Hoxha Jeta private
Enver Hoxha Jeta private
Mehmet Shehu agjent i shumfisht
Mehmet Shehu agjent i shumfisht
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 6
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 6
 
Komunizmi Video ilustruese mbi komunizmin ne Shqiperi dhe te gjithe dokumentaret e shfaqur dhe te pashfaqur me pare ne tv.

Videot brėnda kategorisė Komunizmi
Enver Hoxha Moscow conference 1960 Enver Hoxha Moscow conference 1960

Enver Hoxha Moscow conference 1960
10-07-2011, 11:15 nga Albanian Lexime: 7,170 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Ushtri e popullit ushtar #3 Ushtri e popullit ushtar #3

Parakalimet e ushtrise dhe kadeteve te rinj Shqiptare nen regjimin Komunist.
10-07-2011, 10:55 nga Albanian Lexime: 6,967 - Hoster: YouTube - Komente: 0
1 Maj 1971 Pjesa 2 1 Maj 1971 Pjesa 2

Celebration of 1 May 1971 in Albania - Celebrimi i 1 Maj 1971 ne Shqiperi
10-07-2011, 10:54 nga Albanian Lexime: 5,927 - Hoster: YouTube - Komente: 0
1 Maj 1971 Pjesa 1 1 Maj 1971 Pjesa 1

Celebration of 1 May 1971 in Albania
10-07-2011, 10:53 nga Albanian Lexime: 5,856 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Ushtria Shqiptare gjate regjimit komunist Ushtria Shqiptare gjate regjimit komunist

Ushtria e lavdishme shqiptare ne kohen e regjimit komunist!
10-07-2011, 10:52 nga Albanian Lexime: 7,444 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Enver Hoxha per Greket !!! Enver Hoxha per Greket !!!

Enver Hoxha flet per mardheniet me Greqine dhe ligjin per gjendjen e luftes Greqi - Shqiperi
10-07-2011, 10:51 nga Albanian Lexime: 7,572 - Hoster: YouTube - Komente: 0
3-Enver Hoxha - Fjalim 3-Enver Hoxha - Fjalim

3-Enver Hoxha - Fjalim
10-07-2011, 10:51 nga Albanian Lexime: 7,018 - Hoster: YouTube - Komente: 0
ENVER HOXHA ENVER HOXHA

Fjalim i Enver Hoxhes
10-07-2011, 10:50 nga Albanian Lexime: 6,553 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Komision hetimor pėr masakrėn e Tivarit Komision hetimor pėr masakrėn e Tivarit

Komision hetimor pėr masakrėn e Tivarit
03-07-2011, 23:14 nga Albanian Lexime: 5,526 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Masakra e Tivarit, flet i mbijetuari Masakra e Tivarit, flet i mbijetuari

"Tragjedi pėr Kosovėn, tradhti pėr Shqipėrinė"
03-07-2011, 23:13 nga Albanian Lexime: 6,793 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Bajram Hajdari i mbijetuari nė masakren e Tivarit  Mirash Vushtrri Bajram Hajdari i mbijetuari nė masakren e Tivarit Mirash Vushtrri

Anėtar tė kryesis sė BALLIT KOMBĖTAR dega nė Vushtrri Ilir Berisha Emin Ibishi Tahir Murati vizituan familjen balliste dhe tė mbijetuarin e masakres sė Tivarit Bajram Hajdari nė fshatin Mirash Vushtrri
03-07-2011, 23:10 nga Albanian Lexime: 6,173 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Masakra e Tivarit Ramiz Alia i pėrgjigjet akuzave tė Berishės Masakra e Tivarit Ramiz Alia i pėrgjigjet akuzave tė Berishės

Ish presidenti Ramiz Alia komenton akuzat e kryeministrit Berisha nė drejtim tė tij, tė lidhura me masakrėn e Tivarit, tė ndodhur nė mars tė vitit 1945. "Unė kam njė tė keqe tė madhe, qė nuk e dėgjoj Berishėn" u shpreh ish presidenti.
03-07-2011, 23:10 nga Albanian Lexime: 6,613 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 8 Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 8

Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun
03-07-2011, 23:08 nga Albanian Lexime: 6,735 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 6 Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 6

Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun
03-07-2011, 23:08 nga Albanian Lexime: 5,792 - Hoster: YouTube - Komente: 0
Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 4 Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun pjesa 4

Blendi Fevziu - Dokumentar per 2 korrikun
03-07-2011, 23:06 nga Albanian Lexime: 6,663 - Hoster: YouTube - Komente: 0

Video-Center of vBPoint (©)

Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 08:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar