Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Komuniteti Forumit Shqiptar > Zonė e lirė & Tema shoqėrore > Dashuri dhe ndjenjė

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 06-09-2009, 00:09   #1
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 717
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 937,795
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 947,795
Gabim Pse kemi mendim negative per martesat me shkes?Sa here qe degjoj per kto martesa me kujtohet koci teta ollges hahaha.
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 00:33   #2
Daniel00
Senior Member
 
Avatari i Daniel00
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 364
Pėlqime: 22
Pėlqyer 20 herė nė 17 postime
My Mood: Cheerful
Rep: 659
Daniel00 will become famous soon enough
Points: 25,528
Pikėt nė bankė: 234,959
Total Points: 260,488
pije me mu se po e poi vetem me shoqero te pakten :P - GhOsT 
Gabim

Kurse mua me kujtohen neper fshatra se si bejne pazar me bijat e veta .
Daniel00 nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 00:42   #3
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,013
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,039
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Martesat me 'shkes'?! Cfare jane keto?
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 00:45   #4
Daniel00
Senior Member
 
Avatari i Daniel00
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 364
Pėlqime: 22
Pėlqyer 20 herė nė 17 postime
My Mood: Cheerful
Rep: 659
Daniel00 will become famous soon enough
Points: 25,528
Pikėt nė bankė: 234,959
Total Points: 260,488
pije me mu se po e poi vetem me shoqero te pakten :P - GhOsT 
Gabim

Sa nuk di nga bota kjo , he semi do e marresh ne dorezim princessen apo do e lesh pa mend lol
Daniel00 nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 00:53   #5
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 717
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 937,795
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 947,795
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Princess Shiko postimin
Martesat me 'shkes'?! Cfare jane keto?

Princess ty me shkes do te martojme hahaha
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 15:36   #6
Dea_Rei
Senior Member
 
Avatari i Dea_Rei
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: Seattle-Washington
Postet: 728
Pėlqime: 6
Pėlqyer 14 herė nė 11 postime
My Mood: Innocent
Rep: 672
Dea_Rei will become famous soon enough
Points: 15,542
Pikėt nė bankė: 1,158,887
Total Points: 1,174,430
Vendi dyte i postimeve :P lol - GhOsT A e madhe shtypit a e vogel e shtypit AKULLORJA - GhOsT 
Gabim

Nuk kamendim negativ per te, i vlersoj ato njerez qe rrezikojn ne kte menyre. Nuk me pelqejn per arsye se kur nuk e njef personin personalisht eshte veshtire te dishe vazhdimin e lidhjes apo marteses.
__________________
No one said it would be easy, they said it would be worth it.
Dea_Rei nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 17:28   #7
Fiona
Durrsake
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postet: 354
Pėlqime: 34
Pėlqyer 4 herė nė 4 postime
My Mood: Busy
Rep: 647
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,532
Pikėt nė bankė: 28,003
Total Points: 42,535
Gabim

Un nuk kam mendim negativ per martes me shkes. Pse?! Ja ta rekomandoi tjetri, do ta njofesh personin, per ca muaj/vite *aq kohe sa te mbushet mendja*, edhe pastaj do te dalesh ne rezultat vete. Ca te keqe ka ktu? Biles eshte gje e mire them une...

Ndersa...shkese, kshu, si ne kohet e vjetera---kan hik ato kohe.
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 17:50   #8
con_uk
Member
 
Avatari i con_uk
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 54
Pėlqime: 0
Pėlqyer 1 herė nė 1 postim
My Mood: Amused
Rep: 0
con_uk is on a distinguished road
Points: 27,983
Pikėt nė bankė: 17,224
Total Points: 45,207
Gabim

tani ka dale jashte mode kjo metode martese sa i perket shkesit por per keto lloj ciftesh eshte mire sepse kurre keta dy njerez nuk do gjenin njeri tjetrin eshte nje zgjidhje per jeten ne vazhdim pavarsisht qe nga lule del gjemb LOLO
__________________
...I've been traveling on this road too long
just trying to find way back home
but old me's dead and gone
dead and gone........
con_uk nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-09-2009, 21:24   #9
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 717
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 937,795
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 947,795
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Princess Shiko postimin
Martesat me 'shkes'?! Cfare jane keto?

Dale se e di ti,mos te tallet dani kot,po ti di fjalen.lajmes ose ndermjetes.

lajmesi eshte si ai rasti qe te thot ::Te lutem moj me ler te njof me nje djal se ti je shume e mire dhe ai eshte i mire.hahahaha
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 07-09-2009, 03:21   #10
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,013
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,039
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Tani ja hodhem!

Daniel si je me shendet?!
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 07-09-2009, 07:09   #11
Daniel00
Senior Member
 
Avatari i Daniel00
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 364
Pėlqime: 22
Pėlqyer 20 herė nė 17 postime
My Mood: Cheerful
Rep: 659
Daniel00 will become famous soon enough
Points: 25,528
Pikėt nė bankė: 234,959
Total Points: 260,488
pije me mu se po e poi vetem me shoqero te pakten :P - GhOsT 
Gabim

pergjumesh
Daniel00 nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 16-09-2009, 22:26   #12
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 717
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 937,795
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 947,795
Gabim

Ka dal moda tani me shkes.Shoqe shoke,Teze hallo daja jan ven ne levizje te martojne shoke shoqe niper mbesa
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 18-09-2009, 00:46   #13
Pinkushja
syni vet
 
Avatari i Pinkushja
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 623
Pėlqime: 51
Pėlqyer 21 herė nė 20 postime
My Mood: Happy
Rep: 667
Pinkushja is on a distinguished road
Points: 21,112
Pikėt nė bankė: 384,467
Total Points: 405,579
vendi gjashte per postime lol - GhOsT 
Gabim

Une personalisht nuk kam mendim negativ per martesat me shkese, mund te te referoje nje njeri te thote filani/filanka eshte i/e mire me familje te mire ( sic i kemi zakonet ne shqiptaret) njifuni njehere dilni dhe shikoni. megjithese shume te rinj sot po martohen me dashuri ndaj dhe ne na duket cudi si mund te martohesh me dike kur ti ke dale 2-3 here me te, sepse kane ndodhur kto raste ndaj dhe po i them. Kurse sot ne mendojme qe duhet ta njofish njehere njeriun per nje kohe te gjate pastaj te lidhesh jeten me te.
__________________
*
Pinkushja nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 18-09-2009, 10:55   #14
Carpe Diem
searching soul.
 
Avatari i Carpe Diem
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: in my dreams
Postet: 464
Pėlqime: 12
Pėlqyer 19 herė nė 17 postime
Rep: 667
Carpe Diem will become famous soon enough
Points: 67,821
Pikėt nė bankė: 811,406
Total Points: 879,226
Gabim

Jo me.
Carpe Diem nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 30-09-2009, 20:28   #15
HIM
The GAME
 
Avatari i HIM
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: In Her Dreams
Postet: 944
Pėlqime: 1
Pėlqyer 13 herė nė 10 postime
My Mood: Cool
Rep: 682
HIM is on a distinguished road
Points: 36,683
Pikėt nė bankė: 301,460
Total Points: 338,143
vendi shtate per postime hahhah lol - GhOsT 
Gabim

S'kam mendim negativ per martesat me shkes ose pa shkes. Kam mendim negativ per martesen ne pergjithesi.....
HIM nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 07-10-2009, 17:47   #16
Chanel
Diva
 
Avatari i Chanel
 
Regjistruar mė: Sep 2009
Vendndodhja: Nė sirtarin e nostalgjive.
Postet: 59
Pėlqime: 0
Pėlqyer 0 herė nė 0 postime
Rep: 621
Chanel is on a distinguished road
Points: 7,184
Pikėt nė bankė: 10,404
Total Points: 17,588
Gabim

S'mė duken shumė ndryshe nga martesat me dashuri. Thjesht te martesat me mblesėri ndėrhyn dikush pėr tė njohur(me qėllimin pėr tė lidhur) bashkė mashkullin me femrėn. Por kjo s'do tė thotė, se ata nuk kanė mundėsi ta njohin njėri tjetrin dhe duhet tė martohen me patjetėr. Sot ėshtė nė fakt praktikė e vjetėruar ca. Megjithėse po tė thellohesh shumė, i bie tė jetė praktikė e modernizuar nqs njohjet sot pjesėrisht realizohen pėrmes shoqes/shokut Vetėm se nuk ka kėpucė nė kėtė rast

Prindėrit e mi janė njohur mė mbesėri dhe gėzojnė vitet e tyre tė gjata nė martesė
Chanel nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 08-10-2009, 06:22   #17
enkel
Junior Member
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: Firenze - Italy
Postet: 22
Pėlqime: 0
Pėlqyer 2 herė nė 2 postime
My Mood: Goofy
Rep: 632
enkel is on a distinguished road
Points: 929
Pikėt nė bankė: 12,682
Total Points: 13,612
Gabim

Me shkes!!! po sot qe kohen kane ndryshuar nuk do ish me mire qe seicili nga ne ta zgjidhte vete personin e jetes? jo per gje por jeta eshte e gjate nese gjerat nuk ecin nuk ja ve fajin kujt vecse vetes. Ndersa ne martesat me shkes shpesh sidomos nga ana e vajzave kane me shume ze prinderit sesa vajza vete, mua vetem per kete arsye nuk me pelqejne... Jam dakort qe prindrit jane te rendesishem por seicili nga ne eshte mire ta ndertoje vete jeten e tij duke u nisur nga martesa... pasi zgjedh shokun / shoqen e jetes
enkel nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 17:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar