Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Shkencat shoqėrore dhe tė natyrės > Ekonomi & Biznes

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 01-08-2011, 15:49   #1
BelaHyso
Junior Member
 
Regjistruar mė: Jul 2011
Vendndodhja: Shqiperi
Postet: 15
Pėlqime: 12
Pėlqyer 0 herė nė 0 postime
My Mood: Bored
Rep: 397
BelaHyso is on a distinguished road
Points: 14,772
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 14,772
Talking program per bashkim emrash

ju lutem te me gjeni linkun, ose ndonje program ku mund te krijoj nje emer femije, nisur nga emrat e prinderve, praktikisht bashkimin e 2 emrave.
ju faleminderit
ESHTE URGJENTE

BEla <3
BelaHyso nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 01-08-2011, 23:56   #2
Albanian
Admin
 
Avatari i Albanian
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Angli
Postet: 1,804
Pėlqime: 115
Pėlqyer 111 herė nė 100 postime
My Mood: Inspired
Rep: 20
Albanian will become famous soon enough
Points: 633,773
Pikėt nė bankė: 26,130,871
Total Points: 26,764,644
futi i birre se je lodh :P - GhOsT Boti modh me nela tu vu bane :P u bona per kafe na dhe ti nji - GhOsT ste bo dom nji me qumesht :P - GhOsT 
Gabim

Keto gjeta per momentin Bela...

http://babynamesworld.parentsconnect...ed-search.html

http://www.babynamescramble.com/names/babynames.cgi

Po ashtu bej vete nje search ne google per "mixing parents names for baby" dhe shiko se cfare te del.

Ishalla gjen ate qe deshiron.
__________________
12 vjet larg... brenga tė tilla veē Shqiptarėt njohin...
"Shqipėria ē'ka qėnė, ē'ėshtė e ē'do tė bėhet?"
Njė fėmi qė fle rritet por njė popull qė fle VDES!
Albanian nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 05-09-2012, 10:47   #3
bujar
Junior Member
 
Regjistruar mė: Sep 2012
Postet: 2
Pėlqime: 0
Pėlqyer 0 herė nė 0 postime
Rep: 0
bujar is on a distinguished road
Points: 250
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 250
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BelaHyso Shiko postimin
ju lutem te me gjeni linkun, ose ndonje program ku mund te krijoj nje emer femije, nisur nga emrat e prinderve, praktikisht bashkimin e 2 emrave.
ju faleminderit
ESHTE URGJENTE

BEla <3
bujar nevila
bujar nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 05-09-2012, 10:49   #4
bujar
Junior Member
 
Regjistruar mė: Sep 2012
Postet: 2
Pėlqime: 0
Pėlqyer 0 herė nė 0 postime
Rep: 0
bujar is on a distinguished road
Points: 250
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 250
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bujar Shiko postimin
bujar nevila
bujar nevila
bujar nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 19-11-2012, 08:55   #5
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,204
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,204
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BelaHyso Shiko postimin
ju lutem te me gjeni linkun, ose ndonje program ku mund te krijoj nje emer femije, nisur nga emrat e prinderve, praktikisht bashkimin e 2 emrave.
ju faleminderit
ESHTE URGJENTE

BEla <3
Si ia vure emrin ??
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-12-2012, 03:26   #6
Diamanta
Alluring
 
Avatari i Diamanta
 
Regjistruar mė: Oct 2009
Postet: 2,925
Pėlqime: 35
Pėlqyer 98 herė nė 89 postime
My Mood: Happy
Rep: 765
Diamanta will become famous soon enough
Points: 701,103
Pikėt nė bankė: 24,061,777
Total Points: 24,762,880
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Gabim

Bashkimi i emrave ne ekonomi biznes hyka ?????????????
__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-12-2012, 03:29   #7
Diamanta
Alluring
 
Avatari i Diamanta
 
Regjistruar mė: Oct 2009
Postet: 2,925
Pėlqime: 35
Pėlqyer 98 herė nė 89 postime
My Mood: Happy
Rep: 765
Diamanta will become famous soon enough
Points: 701,103
Pikėt nė bankė: 24,061,777
Total Points: 24,762,880
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Gabim

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin

Tema tė njėjta
Tema Filluesi i temės Forumi Pėrgjigje Postimi i fundit
kete program ku mund ta marr tvsh Arkivat E Forumit Shqiptar 1 15-11-2010 21:26
po me duhet nje program per me bo foto montzh nese mundt me ma gjet ndonjeri prej jush |L|Ro$ Kėrkoj ndihmė 2 20-01-2010 09:21
Bashkim Shehu, Djali i Ish kryeministrit Mehmet Shehu Semiramida Dossier dhe analizė 0 05-10-2009 03:49
Microsoft & yahoo, bashkim per te dominuar google j&g Mediat sot 1 21-08-2009 21:05


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 11:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar