Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Mirėqėnie dhe pėrkushtim > Estetika > Modė dhe Design

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 01-08-2009, 14:24   #1
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim Modele shtepish

Attached Thumbnails
a.jpg   b.jpg   c.jpg   d.jpg   e.jpg  

__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 01-08-2009, 14:25   #2
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Attached Thumbnails
f.jpg  
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 20-08-2009, 14:19   #3
j&g
Senior Member
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: not where i want to be
Postet: 773
Pėlqime: 14
Pėlqyer 27 herė nė 24 postime
My Mood: Cheerful
Rep: 679
j&g will become famous soon enough
Points: 42,585
Pikėt nė bankė: 247,302
Total Points: 289,887
Vendi katert per postime lol - GhOsT 
Gabim

foto c me pelqeu pak po perseri nuk i afrohet asaj qe do kisha deshire
__________________
I LOVE GOD
j&g nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 21-08-2009, 19:39   #4
Pinkushja
syni vet
 
Avatari i Pinkushja
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 623
Pėlqime: 51
Pėlqyer 21 herė nė 20 postime
My Mood: Happy
Rep: 665
Pinkushja is on a distinguished road
Points: 21,035
Pikėt nė bankė: 384,467
Total Points: 405,502
vendi gjashte per postime lol - GhOsT 
Gabim

foto f me pelqen....i would like a house like that
__________________
*
Pinkushja nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 22-08-2009, 16:54   #5
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Me pelqen 'e-ja' se mund te dalesh ne ballkon edhe ti bertasesh njerzve nga larte lol ... & te tjerat kan shume lule ... te mbushin me miza. :P
Attached Thumbnails
e.jpg  
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 09-09-2009, 00:14   #6
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Attached Thumbnails
7931_1244892561662_1209813994_30742201_7178228_n.jpg   7931_1244892801668_1209813994_30742207_7715680_n.jpg   7931_1244908562062_1209813994_30742256_2396496_n.jpg  
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 09-09-2009, 00:31   #7
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Attached Thumbnails
7931_1244918162302_1209813994_30742309_5587847_n.jpg   7931_1244908162052_1209813994_30742246_3498023_n.jpg   7931_1244908482060_1209813994_30742254_3183466_n.jpg   7931_1244893041674_1209813994_30742211_4963935_n.jpg  
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 09-09-2009, 02:58   #8
Dea_Rei
Senior Member
 
Avatari i Dea_Rei
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: Seattle-Washington
Postet: 728
Pėlqime: 6
Pėlqyer 14 herė nė 11 postime
My Mood: Innocent
Rep: 671
Dea_Rei will become famous soon enough
Points: 15,528
Pikėt nė bankė: 1,158,887
Total Points: 1,174,416
Vendi dyte i postimeve :P lol - GhOsT A e madhe shtypit a e vogel e shtypit AKULLORJA - GhOsT 
Gabim

c: eshte e lezetshme, por ngjyrat shum te ndezura. Do ishte akoma me e bukur me ngjyra te mbyllura.
__________________
No one said it would be easy, they said it would be worth it.
Dea_Rei nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 27-09-2009, 02:58   #9
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Smile

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
C'jane keto shtepi derrase dhe te vogla si kafaz pellumbash?! Nuk me pelqejne.

Po pse ti mendon qe druri eshte me i keq se betoni per te banuar???!!!
Druri eshte shume me i mire per te izoluar lageshtine dhe te ftohtit.Jane shume te rehatshme per te banuar ato shtepi!Duhet ti provosh pastaj ti krahasosh.Pallatet me betone te vdesin.


Na sill ca beton nga vendi ku jeton.
Attached Thumbnails
bedroom_01.jpg   bedroom_03.jpg   bedroom_04.jpg  
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 27-09-2009, 16:16   #10
Fiona
Durrsake
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postet: 354
Pėlqime: 34
Pėlqyer 4 herė nė 4 postime
My Mood: Busy
Rep: 645
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,520
Pikėt nė bankė: 28,003
Total Points: 42,523
Gabim

Kto bedrooms ktu lart, s'jane keq, po prap, jo stili im komplet, pasi jane shume te erreta.

Shtepiat larte, me imperivim jam dhe une...shtepia me derrasa s'ma mbushin syrin + ngjyrat e ndezura, o bo bo...
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 27-09-2009, 17:18   #11
Dolores
Senior Member
 
Avatari i Dolores
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: far away
Postet: 127
Pėlqime: 1
Pėlqyer 11 herė nė 9 postime
My Mood: Cool
Rep: 646
Dolores will become famous soon enough
Points: 1,969
Pikėt nė bankė: 19,116
Total Points: 21,085
Gabim

Tek ato te postimi 9 nuk pashe modele shtepish qe t'ja vlenin per tu postuar.. E para nje pamje e pjesshme ballore e nje apartamenti. Veshtire per tu gjykuar, dhe e dyta ndertese e rendomte me apartamente, te tjerat ....

Herėn e fundit ėshtė redaktuar nga Dolores : 27-09-2009 nė 17:24
Dolores nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 27-09-2009, 23:25   #12
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dolores Shiko postimin
Tek ato te postimi 9 nuk pashe modele shtepish qe t'ja vlenin per tu postuar.. E para nje pamje e pjesshme ballore e nje apartamenti. Veshtire per tu gjykuar, dhe e dyta ndertese e rendomte me apartamente, te tjerat ....

Dola mos i bjer murit me kok e xhan, se te sqaroj une!!.

Para ca kohesh isha ne nje ishull per vizit dhe pamjet i morem nga ajo godina aty, ballorja e apartamentit qe thua ti,s'eshte apartament po eshte hotel i ndertuar me dru.Shtepite ishin fantastike.Te dukej sikur ishte ne boten e kukllave.Ne kete ishull kan blere shtepi te gjithe famozet e hollivudit.Edhe James Belushi jone e kishte nje, ishull eshte afer Bostonit.Emrin e ka Martha's Vineyard .Eshte ishulli ku ra aeroplani i djalit te Kendedit, i cili u vra me gjithe te dashuren.Shkonin tek shtepia qe kishin ne kete ishull.Tani gjithe bota e pelqen kete vend, ju forumxhinjt se pelqeni .Une s'kam ca bej ,s'ja u mbush dot mendjen, jap dorheqje

http://www.mvvacationrentals.com/fea...FQtN5QodPw6p1w
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 28-09-2009, 00:21   #13
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dolores Shiko postimin
Tek ato te postimi 9 nuk pashe modele shtepish qe t'ja vlenin per tu postuar.. E para nje pamje e pjesshme ballore e nje apartamenti. Veshtire per tu gjykuar, dhe e dyta ndertese e rendomte me apartamente, te tjerat ....

shifi lol kush bano atje!Ca niveli kan.Blini ndonje mor aman te vijm dhe ne t'ju shofim se na behet qejfi kur shqiptari behet famoz.Mos e lini famen prapa ekranit te pc , harxhojeni.

http://www.mvvacationrentals.com/island-wide-properties
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 28-09-2009, 01:11   #14
iNa-BoBiNa
... Waiting ...
 
Avatari i iNa-BoBiNa
 
Regjistruar mė: Sep 2009
Postet: 282
Pėlqime: 9
Pėlqyer 18 herė nė 14 postime
Rep: 637
iNa-BoBiNa will become famous soon enough
Points: 12,772
Pikėt nė bankė: 89,900
Total Points: 102,672
Duhet ka i here :) - GhOsT 
Gri - iNa-BoBiNa 
Gabim

D-ja mu duk e bukur si e borebardhes... Me shume me ka pelqyer shtepia qe jetonte Ana kokekuqja... Nje foto per ju qe nuk e keni ndjekur...Une zili i kam shtepite private, por jam me rehat ne apartament.
iNa-BoBiNa nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 01-10-2009, 04:36   #15
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
Prandaj mbeten duke vdekur njerezit andej nga ju sapo fryen pak ere, se jetojne ne shtepi prej betoni.

Kujdes mos harrosh cigaren ndez, se do t'mari shtepia flake si kuti shkrepseje.
Lexo historine e Amerikes edhe do e mesosh pse shtepite ne Amerike jane te tilla ...

Personalisht me pelqejne!
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 01-10-2009, 05:01   #16
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
S'me pelqejne sugjerimet me Y.

Nejse, s'kane leke me i bere prej guri se kushtojne shume dhe i bejne prej druri, prefabrikat shumica.
Rendesi ka qe u kuptuam!
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 15:21   #17
Fiona
Durrsake
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postet: 354
Pėlqime: 34
Pėlqyer 4 herė nė 4 postime
My Mood: Busy
Rep: 645
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,520
Pikėt nė bankė: 28,003
Total Points: 42,523
Gabim

Edhe une me Imperivmin jam...mbase s'me pelqejne shtepiat me derrasa, ngaqe ne shqiperi nuk i kishim keshtu...mbase...kemi ngelur mrapa dhe ne. Per vete, shpine nuk e kemi me derrasa, lol.
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 16:41   #18
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fiona Shiko postimin
Edhe une me Imperivmin jam...mbase s'me pelqejne shtepiat me derrasa, ngaqe ne shqiperi nuk i kishim keshtu...mbase...kemi ngelur mrapa dhe ne. Per vete, shpine nuk e kemi me derrasa, lol.

Vila prej druri apo prej betoni me sy nuk dallohet.Nga brenda jan njelloj.Une kam jetuar ne te dyja llojet.Po dyshemet prej druri jane shume me te mira dhe te bukura se sa ato me pllaka qe te ze reumatizma.Nje nga pasurit e amerikes qe Europa se ka jane pyjet dhe druri me cilesi.Gje qe ja ka zili gjithe bota ,ju e nenvleftesoni.Druri eshte shume shume i mire si izolus i te ftohtit dhe lageshtis..prandaj veriu perdor keto lloj ndertime.

Ky thot urraganet!!! .Sa vet kan vdek nga shkaterimi i shtepive ne Amerik???Ato s'te vrasin kur shkaterohen. Sa kan vdek nga termetet neper vendet me shtepi betoni?? Beni pak krahasimin!Jan te avancu amerikanet ne veprim dhe mendim!
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 16:54   #19
Dolores
Senior Member
 
Avatari i Dolores
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: far away
Postet: 127
Pėlqime: 1
Pėlqyer 11 herė nė 9 postime
My Mood: Cool
Rep: 646
Dolores will become famous soon enough
Points: 1,969
Pikėt nė bankė: 19,116
Total Points: 21,085
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiramida Shiko postimin
Dola mos i bjer murit me kok e xhan, se te sqaroj une!!.

.Shkonin tek shtepia qe kishin ne kete ishull.Tani gjithe bota e pelqen kete vend, ju forumxhinjt se pelqeni .Une s'kam ca bej ,s'ja u mbush dot mendjen, jap dorheqje

http://www.mvvacationrentals.com/fea...FQtN5QodPw6p1w
Jo se nu pelqejme shtepite mi Semi, po te dy fotot e fundit une nuk shoh ndonje shtepi.
Dolores nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 16:58   #20
Semiramida
Senior Member
 
Avatari i Semiramida
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Postet: 1,517
Pėlqime: 0
Pėlqyer 15 herė nė 15 postime
Rep: 716
Semiramida Keni mbyllur reputacionin
Points: 935,424
Pikėt nė bankė: 10,000
Total Points: 945,424
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dolores Shiko postimin
Jo se nu pelqejme shtepite mi Semi, po te dy fotot e fundit une nuk shoh ndonje shtepi.

Tek ky udhetimi ne bem me qindra foto!Po ne keto foto s'kishte njerez dhe une prandaj i vura.Se kisha frik mos trembeshit nga fytyra ime.Gjithesesi ato ta japin nje fare perfytyrimi se si ishte atje!
__________________
BANNED
Semiramida nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:03   #21
Iluv
Lolita <3 E
 
Avatari i Iluv
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: <3
Postet: 597
Pėlqime: 15
Pėlqyer 9 herė nė 6 postime
Rep: 667
Iluv is on a distinguished road
Points: 2,523
Pikėt nė bankė: 15,843
Total Points: 18,366
Gabim

Po snuk fare kta po he...

oo njerez lexoni kete fabulen me poshte se ju pershtatet

One hot summer’s day a fox was strolling through an orchard till he came to a bunch of grapes just ripening on a vine which had been trained over a lofty branch. “Just the things to quench my thirst,” quoth he. Drawing back a few paces, he took a run and a jump, and just missed the bunch. Turning round again with a one, two, three, he jumped up, but with no greater success. Again and again he tried after the tempting morsel, but at last had to give it up, and walked away with his nose in the air, saying: “I am sure they are sour.”
“IT IS EASY TO DESPISE WHAT YOU CANNOT GET.”
Iluv nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:06   #22
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Iluv Shiko postimin
Po snuk fare kta po he...

oo njerez lexoni kete fabulen me poshte se ju pershtatet

One hot summer’s day a fox was strolling through an orchard till he came to a bunch of grapes just ripening on a vine which had been trained over a lofty branch. “Just the things to quench my thirst,” quoth he. Drawing back a few paces, he took a run and a jump, and just missed the bunch. Turning round again with a one, two, three, he jumped up, but with no greater success. Again and again he tried after the tempting morsel, but at last had to give it up, and walked away with his nose in the air, saying: “I am sure they are sour.”
“IT IS EASY TO DESPISE WHAT YOU CANNOT GET.”

hahahaha ...
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:11   #23
Dolores
Senior Member
 
Avatari i Dolores
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: far away
Postet: 127
Pėlqime: 1
Pėlqyer 11 herė nė 9 postime
My Mood: Cool
Rep: 646
Dolores will become famous soon enough
Points: 1,969
Pikėt nė bankė: 19,116
Total Points: 21,085
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiramida Shiko postimin
Tek ky udhetimi ne bem me qindra foto!Po ne keto foto s'kishte njerez dhe une prandaj i vura.Se kisha frik mos trembeshit nga fytyra ime.Gjithesesi ato ta japin nje fare perfytyrimi se si ishte atje!
NUk te kerkohet mi Semi te vesh foton tende, apo te te tjereve, po fotot e shtepise. Per kete qellim e hape temen ne mos gaboj. Kur jep ambjentin perreth, mire eshte te japesh edhe nje foto te shtepise qe ka ate ambjent perreth lol.
Dolores nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:35   #24
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin

Tani pyetja ime eshte: po te marim dy vila njelloj ne madhesi, design etj, me ndryshimin e vetem qe njera eshte prej guri dhe nje tjeter prej druri, cila kushton me shume?
Nuk ka te bej tulla apo druri ... por vendi ku shtepia ndodhet!
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:38   #25
Iluv
Lolita <3 E
 
Avatari i Iluv
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: <3
Postet: 597
Pėlqime: 15
Pėlqyer 9 herė nė 6 postime
Rep: 667
Iluv is on a distinguished road
Points: 2,523
Pikėt nė bankė: 15,843
Total Points: 18,366
Gabim

P.s Per nje ide per shtepite brenda ose me sakt shtepia ku jetoj une me Semin... per ju tjer qe jeni ktej nk e di mbase jetoni ne kondominiume me arab, indian, japonez dhe i gezoni tulles gje qe sdurohet nejse...

Mund te vini ta vizitoni shtepin kur te doni,, ju jap adresen


++++ po pres e shtepite tuaja qofte betoni, qoft kartoni, qoft derrase.
Iluv nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:39   #26
Iluv
Lolita <3 E
 
Avatari i Iluv
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: <3
Postet: 597
Pėlqime: 15
Pėlqyer 9 herė nė 6 postime
Rep: 667
Iluv is on a distinguished road
Points: 2,523
Pikėt nė bankė: 15,843
Total Points: 18,366
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
E njihke mire kete fabulen. Por mos kujto se vlen per te gjithe.

Sa kushton nje vile prej druri ne Amerike?(pak a shume)


hahaha me mire mos e bej kete pyetje se ven deri ne 30 milion dollar.
Iluv nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:42   #27
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Mos na nxirrni shtepine ne internet lol
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:43   #28
Iluv
Lolita <3 E
 
Avatari i Iluv
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: <3
Postet: 597
Pėlqime: 15
Pėlqyer 9 herė nė 6 postime
Rep: 667
Iluv is on a distinguished road
Points: 2,523
Pikėt nė bankė: 15,843
Total Points: 18,366
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Princess Shiko postimin
Mos na nxirrni shtepine ne internet lol

hahah ja ti bej ca foto nga jashte poo ca tbej qe po bie shiii
Iluv nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:45   #29
Iluv
Lolita <3 E
 
Avatari i Iluv
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: <3
Postet: 597
Pėlqime: 15
Pėlqyer 9 herė nė 6 postime
Rep: 667
Iluv is on a distinguished road
Points: 2,523
Pikėt nė bankė: 15,843
Total Points: 18,366
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
Sigurisht, por nese shtepiat i marim nga e njejta zone, nga i njeti qytet/shtet etj. Diferenca e vetme eshte se njera eshte prej druri tjetre prej guri. Cila kushton me shume?Po flasim per shtepi normale, jo shtepi qe mund te jene 20.000 metra katror siperfaqe te brendshme dhe 40 hektar siperfaqe te jashtme.
ok shpi mesatare 2 dhoma gjumi 1 kuzhine me perafersi ven tek 300 milion lek kuptohet ne lagje cop cop.

tani do me pyesesh po shpia prej betoni ne te njejtin vend sa vete : i njejti cmim + nuk preferohen dhe mund te behen ulje.
Iluv nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-10-2009, 17:48   #30
Princess
Ersushe
 
Avatari i Princess
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Bora-Bora
Postet: 432
Pėlqime: 6
Pėlqyer 12 herė nė 12 postime
Rep: 0
Princess is on a distinguished road
Points: 8,012
Pikėt nė bankė: 12,026
Total Points: 20,038
Shum faleminderit per respektin e vleresoj shume ;) - GhOsT 
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IMPERIVM Shiko postimin
Sigurisht, por nese shtepiat i marim nga e njejta zone, nga i njeti qytet/shtet etj. Diferenca e vetme eshte se njera eshte prej druri tjetre prej guri. Cila kushton me shume?
Pak a shume njesoj, per mos te thene njesoj.

Nuk pyet njeri a eshte tulle, beton, gure apo derrase ... pyet ne cfare zone, sa siperfaqe, sa dhoma, a ka pishine, peme, det, oqean, etj etj ...
__________________
I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.
Princess nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 05:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar