Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-03-2010, 07:02   #1
Oltina
Anėtar
 
Avatari i Oltina
 
Data e antarėsimit: Mar 2010
Vendndodhja: •------»AtY Ku Sje Tii«------•
Postime: 53
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
Oltina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Peshendetje per te gjithhhhhhhhhhh
Oltina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-03-2010, 07:12   #2
SiL3nT
Anėtar
 
Avatari i SiL3nT
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Sweden
Postime: 37
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
SiL3nT ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe Oltina, kalofsh sa me mire ne forum-al .)
__________________

Mos qaj...! sepse ne bot, gjithmon egziston nje person, qe jeton per buzqeshjen tende.
SiL3nT nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-03-2010, 09:18   #3
MarsS
V.I.P
 
Avatari i MarsS
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Itali
Postime: 279
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
MarsS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

pershendetje oltina, mire se erdhe ne forum, kalofsh sa me bukur...
__________________
Non piangere se un amico ti ha lasciato ... solo quando ti avrą dimenticato potrai dire di averlo perso per sempre ...
MarsS nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-03-2010, 10:11   #4
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,745
Thanks: 1,792
Thanked 2,512 Times in 1,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Oltina Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ne Forum-Al.Com
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-03-2010, 12:07   #5
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 11,175
Thanks: 3,619
Thanked 3,638 Times in 2,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe Oltina
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-03-2010, 16:59   #6
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 655
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

mire se erdhe midis nesh oltina
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-03-2010, 17:42   #7
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Postime: 782
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe midis nesh Otlina.

P.s Alamet vajze. Nje me shume, se kemi dhe te tjera kaq te mira
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-03-2010, 18:12   #8
Jolene
B➕ (be positive)
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,585
Thanks: 4,276
Thanked 5,522 Times in 2,420 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 442
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Welcome Oltina
__________________
S'gjen dhimbje mė tė madhe nė ke parė,
Njerinė e ndershėm nė mjerim e vaj,
Tek lutet i pėrulur, zemėrvrarė
Dhe ndihmė e shpresė pret nga maskarai.
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-03-2010, 18:24   #9
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 697
Thanks: 196
Thanked 164 Times in 104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire Se Erdhe Yllo Qenke Shume Simpatike
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2010, 11:48   #10
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,389
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe Oltina uroj tja kalosh bukur mes nesh
SmiLey nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2010, 15:10   #11
The_AnGeL
Super Anėtar
 
Avatari i The_AnGeL
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Postime: 190
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
The_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire Se Erdhe !
__________________
http://LajmeSot.NeT Portali informativ i Lajmeve Minute Pas Minuti..
The_AnGeL nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2010, 17:08   #12
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 453
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mir se erdhe lal
Dori nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2010, 06:53   #13
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Postime: 1,609
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Alb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe...
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-04-2010, 13:07   #14
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Postime: 697
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
PUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mir se na erdhe Oltina..
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur