Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Komuniteti Forumit Shqiptar > Zonė e lirė & Tema shoqėrore > Kuriozitete

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 22-12-2009, 21:46   #1
con_uk
Member
 
Avatari i con_uk
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 54
Pėlqime: 0
Pėlqyer 1 herė nė 1 postim
My Mood: Amused
Rep: 0
con_uk is on a distinguished road
Points: 27,810
Pikėt nė bankė: 17,224
Total Points: 45,034
Gabim Qeni me i madh ne bote mbase!!!!

Eshte i gjate 7ft 3inch rreth 2.13metra dhe peshon 111.130kg dhe mund te jete qeni me i madh ne bote??? Fotot jane marre ne park te Tuscon, Arizona, George, 4vjeq duket me shume si kale dhe jo si qen.

David dhe christine pronaret e ketij qeni nuk kishin menduar kurre se qeni do rritej kaq shume ku e moren te vogel. Cifti vendosi ta levize qenin nga krevati i tyre martesore sepse po zinte te terin. Te dy keta po bejne gati dokumentat per ne guinness ne te njeten kohe george ka faqen e tij ne facebook dhe twiter.


__________________
...I've been traveling on this road too long
just trying to find way back home
but old me's dead and gone
dead and gone........
con_uk nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i con_uk pėlqehet nga
Benarda (24-12-2009)
Vjetėr 22-12-2009, 21:52   #2
Crazie
Wild Beast
 
Avatari i Crazie
 
Regjistruar mė: Dec 2009
Vendndodhja: n'()sames
Postet: 496
Pėlqime: 9
Pėlqyer 15 herė nė 14 postime
My Mood: Devilish
Rep: 617
Crazie will become famous soon enough
Points: 6,313
Pikėt nė bankė: 9,756
Total Points: 16,069
puc - GhOsT ja dhe cmim per ty lol - GhOsT mere kte cliro pak imagjinaten dhe fantazite lol - IMPERIVM 
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Crazie Dėrgo njė mesazh pėrmes Skype™ to Crazie
Gabim

Oh my LORD , sa i madh qe qenka !
Sa mir qe ska frik ai robi qe i rri afer !
GOD BLESS !!! ( sikur te kishte ndonje ngjyr me te celet do ishte ma i lezecem se kshu i zi mduket si qen zezak lol )
__________________
-The paint may say miles , but the muscles in your eyes say inches-
Crazie nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 23-12-2009, 13:10   #3
j&g
Senior Member
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: not where i want to be
Postet: 773
Pėlqime: 14
Pėlqyer 27 herė nė 24 postime
My Mood: Cheerful
Rep: 678
j&g will become famous soon enough
Points: 42,515
Pikėt nė bankė: 247,302
Total Points: 289,817
Vendi katert per postime lol - GhOsT 
Gabim

omg, por perseri qeni ngelet kafshe e lezetshme.
__________________
I LOVE GOD
j&g nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 25-12-2009, 22:08   #4
con_uk
Member
 
Avatari i con_uk
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 54
Pėlqime: 0
Pėlqyer 1 herė nė 1 postim
My Mood: Amused
Rep: 0
con_uk is on a distinguished road
Points: 27,810
Pikėt nė bankė: 17,224
Total Points: 45,034
Gabim

oh crazie c'fare ngjyre do e doje ti pink:P:P........imperivm edhe mua mu duken foto te modifikuar por e besova mbasi po benin publicitet te madh per te marre cmimin guines
__________________
...I've been traveling on this road too long
just trying to find way back home
but old me's dead and gone
dead and gone........
con_uk nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 25-12-2009, 22:15   #5
something^poetic
Senior Member
 
Regjistruar mė: Sep 2009
Postet: 227
Pėlqime: 0
Pėlqyer 8 herė nė 6 postime
Rep: 631
something^poetic is on a distinguished road
Points: 5,143
Pikėt nė bankė: 24,866
Total Points: 30,009
Gabim

ky lloj rrace qeni jane te gjithe keshtu......kam pare vete tek nje alpha romeo car-sales njerin qe punon aty edhe e mban ate qen atje. eshte i madh po sa ky.....eshte vete rraca e tille. edhe nga ngjyra jane te gjithe te tille sa per dijeni.
something^poetic nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 25-12-2009, 23:05   #6
Crazie
Wild Beast
 
Avatari i Crazie
 
Regjistruar mė: Dec 2009
Vendndodhja: n'()sames
Postet: 496
Pėlqime: 9
Pėlqyer 15 herė nė 14 postime
My Mood: Devilish
Rep: 617
Crazie will become famous soon enough
Points: 6,313
Pikėt nė bankė: 9,756
Total Points: 16,069
puc - GhOsT ja dhe cmim per ty lol - GhOsT mere kte cliro pak imagjinaten dhe fantazite lol - IMPERIVM 
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Crazie Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Crazie Dėrgo njė mesazh pėrmes Skype™ to Crazie
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga con_uk Shiko postimin
oh crazie c'fare ngjyre do e doje ti pink:P:P........imperivm edhe mua mu duken foto te modifikuar por e besova mbasi po benin publicitet te madh per te marre cmimin guines
lol , do preferoja te bardhe ose gri =)
__________________
-The paint may say miles , but the muscles in your eyes say inches-
Crazie nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 25-12-2009, 23:30   #7
Star
bittersweet...
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Postet: 640
Pėlqime: 20
Pėlqyer 23 herė nė 19 postime
My Mood: Amused
Rep: 668
Star will become famous soon enough
Points: 35,406
Pikėt nė bankė: 5,568
Total Points: 40,974
vendi peste per  postime lol - GhOsT 
Gabim


crazie .. i know u'll like this :d
Star nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 27-12-2009, 19:14   #8
elvisi
Senior Member
 
Avatari i elvisi
 
Regjistruar mė: Dec 2009
Vendndodhja: Kosovė
Postet: 244
Pėlqime: 15
Pėlqyer 15 herė nė 14 postime
My Mood: Happy
Rep: 600
elvisi is on a distinguished road
Points: 58,172
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 58,172
Gabim

Une me heret nuk kam pare qen me te madh se ky qe po shoh tani. Duket qe qeni eshte miqesor.
Qeni eshte kafsha me besnike e njeriut.
__________________
E vogėla ėshtė e bukur
Per fansat e RBD, forumi www.rebelde-ks.forumotion.com
elvisi nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 01:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar