Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Go Back   Forumi Shqiptar > Mirėqėnie dhe pėrkushtim > Estetika

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Post New Thread Reply
 
Shpėrndaje nė facebook Thread Tools Display Modes
Old 12-12-2009, 12:51   #1
Complete
Moderator i/e F.Sh.

 
Complete's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 855
Thanks: 26
Thanked 66 Times in 56 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 669
Complete will become famous soon enough
Points: 352,796
Bank: 131,668,617
Total Points: 132,021,413
vendi tete per postime :P - GhOsT 
Default Modele flokesh per Meshkuj

Te Shkurter

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22
__________________
Sharl Bodler - Dehuni
Complete is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 13:05   #2
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 761
Diamanta will become famous soon enough
Points: 696,329
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,758,106
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

S'kishe lene kines pa prure.Mua vetem nr 2 mu duk normal!
__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 13:10   #3
pink_angel
Senior Member
 
pink_angel's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 271
Thanks: 7
Thanked 6 Times in 4 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 613
pink_angel will become famous soon enoughpink_angel will become famous soon enough
Points: 106,036
Bank: 38,972
Total Points: 145,008
Mos u bej tap me te paren :) - {Albanian} E Merito ;) - GhOsT me gjith qef eshte nje kenaqesi ;) - GhOsT kekun qe me kerkove ;) puc;) - GhOsT mere lepije pa merak se eshte origjinale - IMPERIVM 
mjesi :P - GhOsT 
Default Modele flokesh per Meshkuj

Po shtoj dhe une ca qe te kete me shume variacion.....
Attached Thumbnails
12217.jpg   12219.jpg   12280.jpg   12352.jpg   12353.jpg  

pink_angel is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 13:14   #4
pink_angel
Senior Member
 
pink_angel's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 271
Thanks: 7
Thanked 6 Times in 4 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 613
pink_angel will become famous soon enoughpink_angel will become famous soon enough
Points: 106,036
Bank: 38,972
Total Points: 145,008
Mos u bej tap me te paren :) - {Albanian} E Merito ;) - GhOsT me gjith qef eshte nje kenaqesi ;) - GhOsT kekun qe me kerkove ;) puc;) - GhOsT mere lepije pa merak se eshte origjinale - IMPERIVM 
mjesi :P - GhOsT 
Default Modele flokesh per Meshkuj

.................................................. .....
Attached Thumbnails
12354.jpg   12355.jpg   12356.jpg   12357.jpg   12426.jpg  

pink_angel is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 13:17   #5
Complete
Moderator i/e F.Sh.

 
Complete's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 855
Thanks: 26
Thanked 66 Times in 56 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 669
Complete will become famous soon enough
Points: 352,796
Bank: 131,668,617
Total Points: 132,021,413
vendi tete per postime :P - GhOsT 
Default

Te gjate


__________________
Sharl Bodler - Dehuni
Complete is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 13:38   #6
Complete
Moderator i/e F.Sh.

 
Complete's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 855
Thanks: 26
Thanked 66 Times in 56 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 669
Complete will become famous soon enough
Points: 352,796
Bank: 131,668,617
Total Points: 132,021,413
vendi tete per postime :P - GhOsT 
Default

Emo Boy


__________________
Sharl Bodler - Dehuni
Complete is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 14:05   #7
Complete
Moderator i/e F.Sh.

 
Complete's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 855
Thanks: 26
Thanked 66 Times in 56 Posts
My Mood: Angry
Rep Power: 669
Complete will become famous soon enough
Points: 352,796
Bank: 131,668,617
Total Points: 132,021,413
vendi tete per postime :P - GhOsT 
Default

Modele te Ēuditshme


__________________
Sharl Bodler - Dehuni
Complete is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 14:45   #8
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 761
Diamanta will become famous soon enough
Points: 696,329
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,758,106
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

Meshkuj normale.
Attached Thumbnails
male5.jpg   brigade2.jpg   male8.jpg   naturemale02.jpg   naturemale04.jpg  

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 14:49   #9
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 761
Diamanta will become famous soon enough
Points: 696,329
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,758,106
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

Attached Thumbnails
normal3.jpg   provost male8.jpg   hairshopmodel4.jpg   coiffs8.jpg  
__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 15:00   #10
Fiona
Durrsake
 
Join Date: Aug 2009
Location: U.S.A
Posts: 354
Thanks: 34
Thanked 4 Times in 4 Posts
My Mood: Busy
Rep Power: 644
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,502
Bank: 28,003
Total Points: 42,505
Default

Tek meshkujt i kam qef floket 1) te shkurtra...icik si spiky (po jo dhe shume), ose thjesht short.
2) Deri tek nofulla, si me te gjata...po jo shume shume te gjata...
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 15:01   #11
Fiona
Durrsake
 
Join Date: Aug 2009
Location: U.S.A
Posts: 354
Thanks: 34
Thanked 4 Times in 4 Posts
My Mood: Busy
Rep Power: 644
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,502
Bank: 28,003
Total Points: 42,505
Default

Fiks fare, kjo foto e fundit qe eshte postuar lart.
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 15:02   #12
Fiona
Durrsake
 
Join Date: Aug 2009
Location: U.S.A
Posts: 354
Thanks: 34
Thanked 4 Times in 4 Posts
My Mood: Busy
Rep Power: 644
Fiona is on a distinguished road
Points: 14,502
Bank: 28,003
Total Points: 42,505
Default

Postimi #10, kishte nja 2-3 prerje taman. Cuna, o burra tek berberi. lol.
__________________
LIVE. LOVE. LAUGH.
Fiona is offline   Reply With Quote
Post New Thread Reply

Bookmarks

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 21:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar