Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Shkencat shoqėrore dhe tė natyrės > Filozofi

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 02-04-2013, 14:23   #1
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Thumbs up Thenie te zgjedhura

Ne krahet e njė femre, e ndjej veten peng.

Ne kofshet e saj,pushtues.


( Robert Gervaso)
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 02-04-2013, 14:24   #2
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

"Do doja njė botė krejt ndryshe, por e vetme s'mundem ta ndryshoj... "
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 02-04-2013, 14:27   #3
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Nėse heq nga rruga njė qen tė uritur dhe e ushqen me dashuri, nuk tė kafshon. Ky ėshtė ndryshimi midis njeriut dhe qenit.

| Mark Twain |
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Airbourne (05-04-2013)
Vjetėr 02-04-2013, 22:47   #4
Sara92
Junior Member
 
Avatari i Sara92
 
Regjistruar mė: Mar 2013
Postet: 10
Pėlqime: 0
Pėlqyer 1 herė nė 1 postim
My Mood: Cheerful
Rep: 194
Sara92 is on a distinguished road
Points: 635
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 635
Gabim

He who is not drunk on a Sunday is not worth a greeting on Monday.

- Albanian Proverb
__________________
Eat Clean . Train Dirty
Sara92 nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-04-2013, 07:12   #5
Adami
Junior Member
 
Regjistruar mė: Mar 2013
Postet: 18
Pėlqime: 4
Pėlqyer 9 herė nė 9 postime
Rep: 197
Adami is on a distinguished road
Points: 1,087
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 1,087
Gabim

“Ēmenduria: tė bėsh tė njėjtėn gjė pėrsėri e pėrsėri dhe tė presėsh rezultate tė ndryshme.” ~Albert Einstein~
Adami nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-04-2013, 11:32   #6
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

''Dikush mė tha: Nuk ka rėndesi se ku dhe prej sa
kohėsh e njeh dikė, e rėndėsishme ėshtė shija qė tė
ngelet nė shpirt pasi e njeh mė nga afėr.''
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-04-2013, 11:35   #7
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Un jam ajo qe jam ..nuk do te ndryshoj asnjeher per asnjeri... do te jem vetvetja ne cdo moment te jetes sime..e nese me don dikush,me pranon keshtu sic jam!
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 03-04-2013, 11:36   #8
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Airbourne (06-04-2013)
Vjetėr 03-04-2013, 11:36   #9
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 05-04-2013, 11:12   #10
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
Airbourne (06-04-2013), Edona.S (05-04-2013)
Vjetėr 05-04-2013, 11:12   #11
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 05-04-2013, 16:31   #12
Airbourne
Shqiptar
 
Avatari i Airbourne
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 549
Pėlqime: 83
Pėlqyer 49 herė nė 40 postime
Rep: 271
Airbourne is on a distinguished road
Points: 14,868
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 14,868
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EVA Shiko postimin
Nėse heq nga rruga njė qen tė uritur dhe e ushqen me dashuri, nuk tė kafshon. Ky ėshtė ndryshimi midis njeriut dhe qenit.

| Mark Twain |
Besnikeria e qenit perkundrejt njeriut,tregon fytyren e vertete te tij.Besnikeria e disa njerezve perkundrejt qenit eshte maske.

I panjohur.

Madhesia e nje kombi dhe perparimi i tij moral,gjykohet vetem nga fakti si i trajton kafshet!

Mahatma Gandhi
__________________
Die gefährlichste Sorte von Dummheit ist ein scharfer Verstand!
Airbourne nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 06-04-2013, 12:07   #13
Airbourne
Shqiptar
 
Avatari i Airbourne
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 549
Pėlqime: 83
Pėlqyer 49 herė nė 40 postime
Rep: 271
Airbourne is on a distinguished road
Points: 14,868
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 14,868
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EVA Shiko postimin
Me beri pershtypje ajo thenia dhe foto e trete.

Edhe ne shqip i bie:

Shiko qenin si sillet,ke njohur edukuesin e tij.

Gjermane.

PS: fillon qe ne embrion
Attached Thumbnails
DSCN3306 Emil (Elvis).jpg  
__________________
Die gefährlichste Sorte von Dummheit ist ein scharfer Verstand!
Airbourne nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Airbourne pėlqehet nga
EVA (06-04-2013)
Vjetėr 10-04-2013, 20:10   #14
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Edona.S (10-04-2013)
Vjetėr 10-04-2013, 20:15   #15
BleroxXx
Senior Member
 
Avatari i BleroxXx
 
Regjistruar mė: Aug 2009
Vendndodhja: Pejė
Postet: 796
Pėlqime: 198
Pėlqyer 155 herė nė 148 postime
Rep: 0
BleroxXx Keni mbyllur reputacionin
Points: 43,122
Pikėt nė bankė: 2,508,695
Total Points: 2,551,817
Gabim

Jeto i/e Lumtur , mos u merr me tylifar Njeri ,
Se sen nuk t`vyn Bukuria , kur ki karakter njeri
BleroxXx nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BleroxXx pėlqehet nga
Edona.S (10-04-2013)
Vjetėr 10-04-2013, 20:17   #16
Edona.S
Edona
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Vendndodhja: Kosov-Prizren
Postet: 332
Pėlqime: 191
Pėlqyer 150 herė nė 134 postime
My Mood: Fine
Rep: 251
Edona.S is on a distinguished road
Points: 11,904
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 11,904
Ni kafe shkon qetash :) - BleroxXx 
Gabim

Mos qesh me fatkeqesit e tjeter kujt. Mund te te ndodh edhe ty e njejta gje.
__________________
Don't give your best for anyone, because no one is worth it
Edona.S nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 15-04-2013, 08:39   #17
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Mosha e vjeter duket se ėshtė mė e mira nė katėr gjėra: druri i vjetėr ėshtė mė i miri pėr t’u djegur, vera e vjetėr ėshtė mė e mira pėr t’u pirė, miqtė e vjetė janė mė tė mirėt pėr t’iu besuar dhe autorėt e vjetėr janė mė tė mirėt pėr t’i lexuar.

FRANCIS BECON
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 15-04-2013, 08:41   #18
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Mos e eduko fėmijėn tėnd sesi tė bėhet i pasur, por sesi tė bėhet i lumtur, qė kur tė rritet tė dijė vlerėn e gjėrave, jo ēmimin e tyre!B & B
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
Adami (15-04-2013), Edona.S (15-04-2013)
Vjetėr 15-04-2013, 09:55   #19
Adami
Junior Member
 
Regjistruar mė: Mar 2013
Postet: 18
Pėlqime: 4
Pėlqyer 9 herė nė 9 postime
Rep: 197
Adami is on a distinguished road
Points: 1,087
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 1,087
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EVA Shiko postimin
Mos e eduko fėmijėn tėnd sesi tė bėhet i pasur, por sesi tė bėhet i lumtur, qė kur tė rritet tė dijė vlerėn e gjėrave, jo ēmimin e tyre!B & B
Me pelqen shume kjo .
Adami nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adami pėlqehet nga
EVA (15-04-2013)
Vjetėr 15-04-2013, 14:15   #20
Edona.S
Edona
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Vendndodhja: Kosov-Prizren
Postet: 332
Pėlqime: 191
Pėlqyer 150 herė nė 134 postime
My Mood: Fine
Rep: 251
Edona.S is on a distinguished road
Points: 11,904
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 11,904
Ni kafe shkon qetash :) - BleroxXx 
Gabim

Dora qė pėrkund djepin ėshtė ajo qė rrotullon fatin e njerėzisė, sepse ajo dhe vetėm ajo e drejton jetėn kah horizontet e ndritura ose tė errta
Prandaj duaje Nėnėn
__________________
Don't give your best for anyone, because no one is worth it
Edona.S nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
BleroxXx (15-04-2013), EVA (15-04-2013)
Vjetėr 15-04-2013, 14:35   #21
Edona.S
Edona
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Vendndodhja: Kosov-Prizren
Postet: 332
Pėlqime: 191
Pėlqyer 150 herė nė 134 postime
My Mood: Fine
Rep: 251
Edona.S is on a distinguished road
Points: 11,904
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 11,904
Ni kafe shkon qetash :) - BleroxXx 
Gabim

__________________
Don't give your best for anyone, because no one is worth it
Edona.S nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
BleroxXx (15-04-2013), EVA (15-04-2013)
Vjetėr 27-04-2013, 08:56   #22
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Do te thon "te kam xhan" e pastaj do te braktisin...
do te thon "pergjthmone" e pastaj do jesh vetem...
do te thon "te dua" dhe pastaj do te tradhtojne..
do te thone te premtoj dhe ne fund do te zhgenjejne.
do te thone faleminderit dhe me pas ste vlersojne...
Mos i beso ASNJERIU..askush nuk eshte ashtu si mendon ti...
ne kete jete sa me shume te japesh aq me pak merr...kjo eshte jeta
Afeksionohesh aq shume pas dikujt ... kur si perfundim merr nje zhgenjim ! Jep shume dhe s'merr asgje...
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Edona.S (27-04-2013)
Vjetėr 27-04-2013, 10:06   #23
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

"Kane te drejte te gjithe.
Kush do te tradhtoje per natyre, le te tradhetoje.
Kush do te tradhetoje sepse ndjehet i lene pas dore, le te tradhetoje.
Kush do te tradhetoje nga merzitja, le ta beje.
Kush do te tradhetoje nga mendjelehtesia, nga monotonia, a sepse e ka per "profesion", le te tradhetoje.
Por une zoterinj, perseris , e perseris, dhe e perseris akoma qe : Kush DASHURON , NUK TRADHETON !
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Edona.S (27-04-2013)
Vjetėr 27-04-2013, 19:38   #24
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Airbourne (28-07-2013)
Vjetėr 27-04-2013, 19:42   #25
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Jeta ....????

Ka kater kuptime.

1 - Te duash.
2 - Te vuash.
3 - Te luftosh.
4 - Te fitosh.
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i EVA pėlqehet nga
Airbourne (28-07-2013)
Vjetėr 28-04-2013, 15:47   #26
Edona.S
Edona
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Vendndodhja: Kosov-Prizren
Postet: 332
Pėlqime: 191
Pėlqyer 150 herė nė 134 postime
My Mood: Fine
Rep: 251
Edona.S is on a distinguished road
Points: 11,904
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 11,904
Ni kafe shkon qetash :) - BleroxXx 
Gabim

__________________
Don't give your best for anyone, because no one is worth it
Edona.S nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
Airbourne (28-07-2013), EVA (28-04-2013)
Vjetėr 28-04-2013, 15:49   #27
Edona.S
Edona
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Vendndodhja: Kosov-Prizren
Postet: 332
Pėlqime: 191
Pėlqyer 150 herė nė 134 postime
My Mood: Fine
Rep: 251
Edona.S is on a distinguished road
Points: 11,904
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 11,904
Ni kafe shkon qetash :) - BleroxXx 
Gabim

DITURIA- ėshtė mė e mirė se trashegimia,
EDUKATA-ėshtė fytyra mė e pastėr,
DEVOTSHMĖRIA-ėshtė fati mė i sigurtė,
ADHURIMI-ėshtė fitimi mė i mirė,
MENDJA-ėshtė udhėrrėfyesi mė i mirė,
SJELLJA-ėshtė shoku mė i mirė,
LUMTURIA-ėshtė pasuria mė e madhe
__________________
Don't give your best for anyone, because no one is worth it
Edona.S nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Jeni falenderuar:
Airbourne (28-07-2013), EVA (28-04-2013)
Vjetėr 28-07-2013, 11:22   #28
Airbourne
Shqiptar
 
Avatari i Airbourne
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 549
Pėlqime: 83
Pėlqyer 49 herė nė 40 postime
Rep: 271
Airbourne is on a distinguished road
Points: 14,868
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 14,868
Question

Per thashethemexhinjte,cmirezinjte,shpifesit, ose ata/o qe flasin mbrapa shpine thuaji duke u ngerdheshur: FALEMINDERIT qe jame ne qender te vemendjes tuaj!

I panjohur.
__________________
Die gefährlichste Sorte von Dummheit ist ein scharfer Verstand!
Airbourne nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 29-01-2014, 09:34   #29
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

E vetmja gje e sigurte ne kete jete eshte vdekja dhe hakmarrja e kohes.
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 29-01-2014, 09:35   #30
EVA
Senior Member
 
Avatari i EVA
 
Regjistruar mė: Nov 2012
Postet: 196
Pėlqime: 58
Pėlqyer 85 herė nė 72 postime
Rep: 257
EVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really niceEVA is just really nice
Points: 35,205
Pikėt nė bankė: 0
Total Points: 35,205
Te kam Moter :) - Tipiku 
Gabim

Ata qė duhen e torturojnė njėri-tjetrin. Ka periudha qė nuk grindemi fare. Atėhere mė pushton njė trishtim, pasi mė duket sikur nuk e dua mė. Kur filloj "tė grindem" qetėsohem dhe them me vete "E dua!". Doemos, unė nuk them qė jeta tė kalojė nė grindje, vetėm se pa ēaste zėnkash, s`ka dashuri ..|D.Agolli|
__________________
..Kam nevojė pėr dikė qė tė ketė nevojė pėr mua..!
EVA nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin

Tema tė njėjta
Tema Filluesi i temės Forumi Pėrgjigje Postimi i fundit
Thenie dhe histori te krishtera... SOMEONE Besimtarėt e krishterė 8 21-12-2013 13:25
Thėnie tė ēmuara tė Dijetarėve II . Erblina Besimtarėt muslimanė 0 22-05-2012 07:22
Citate tė zgjedhura nga mbarė bota. Diamanta Filozofi 28 12-12-2011 02:59
Thėnie nė lidhje me thjeshtėsinė Unknown Besimtarėt muslimanė 0 04-08-2011 21:25


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 13:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar