Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Go Back   Forumi Shqiptar > Kulturė - Art - Dije > Kinematografi | TV | Muzikė > Magjia e tingujve

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Post New Thread Reply
 
Shpėrndaje nė facebook Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2011, 13:31   #31
SystemA
i/e Pėrjashtuar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 802
Thanks: 92
Thanked 35 Times in 34 Posts
Rep Power: 0
SystemA is on a distinguished road
Points: 18,672
Bank: 0
Total Points: 18,672
Default

Uhhh ta hengsha zemren:
Se me KENAQE
Dhe
SystemA is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2011, 23:45   #32
bens
Hyper M0DERAT0R
 
bens's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bessiana
Posts: 235
Thanks: 36
Thanked 8 Times in 8 Posts
My Mood: Innocent
Rep Power: 643
bens is on a distinguished road
Points: 62,178
Bank: 60,620
Total Points: 122,798
Default

tamam POPULLORE
__________________
Rinia ėshtė e bukur me PATO's
bens is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2011, 23:48   #33
bens
Hyper M0DERAT0R
 
bens's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bessiana
Posts: 235
Thanks: 36
Thanked 8 Times in 8 Posts
My Mood: Innocent
Rep Power: 643
bens is on a distinguished road
Points: 62,178
Bank: 60,620
Total Points: 122,798
Default

Fatime Sokoli
__________________
Rinia ėshtė e bukur me PATO's
bens is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 20:45   #34
SystemA
i/e Pėrjashtuar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 802
Thanks: 92
Thanked 35 Times in 34 Posts
Rep Power: 0
SystemA is on a distinguished road
Points: 18,672
Bank: 0
Total Points: 18,672
Default

Sipas hulumtimeve,me doli nga trojet tona:
Pagan.....
SystemA is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 20:52   #35
SystemA
i/e Pėrjashtuar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 802
Thanks: 92
Thanked 35 Times in 34 Posts
Rep Power: 0
SystemA is on a distinguished road
Points: 18,672
Bank: 0
Total Points: 18,672
Default

Quote:
Originally Posted by SystemA View Post
Sipas hulumtimeve,me doli nga trojet tona:
YouTube - MONSTER MAGNET Radiation Day - August 2010
Pagan.....
Nduja mendon:
FUCK.,
SystemA is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 21:54   #36
SystemA
i/e Pėrjashtuar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 802
Thanks: 92
Thanked 35 Times in 34 Posts
Rep Power: 0
SystemA is on a distinguished road
Points: 18,672
Bank: 0
Total Points: 18,672
Default

Yogosllavija,ali ne moje...
srce tvoje ...
dobra,
Me pelqen personalisht.
Lipe Cvatu...,
srce moje i tvoje...
VELIKI BIJELO DUGME.
SystemA is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 22:31   #37
SystemA
i/e Pėrjashtuar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 802
Thanks: 92
Thanked 35 Times in 34 Posts
Rep Power: 0
SystemA is on a distinguished road
Points: 18,672
Bank: 0
Total Points: 18,672
Default

Me ndoj se shqiptaret jane popull llafazan:
Fshatare ne shumice!!!
Une bej perjashtim,okay!
SystemA is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012, 18:10   #38
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2012, 18:38   #39
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012, 17:23   #40
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012, 17:32   #41
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012, 17:36   #42
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2012, 17:58   #43
Diamanta
Alluring
 
Diamanta's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,925
Thanks: 35
Thanked 98 Times in 89 Posts
My Mood: Happy
Rep Power: 763
Diamanta will become famous soon enough
Points: 698,416
Bank: 24,061,777
Total Points: 24,760,193
i gezofsh dhe ti festat - GhOsT Mire se ke ardhur dhe qofsh mire - Daniel00 Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri - Albanian 
Default

__________________
Shume pak njerez jetojne, shumica egzistojne. ~ Oscar Wilde.
Diamanta is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2013, 16:57   #44
Airbourne
Shqiptar
 
Airbourne's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 547
Thanks: 83
Thanked 49 Times in 40 Posts
Rep Power: 269
Airbourne is on a distinguished road
Points: 14,625
Bank: 0
Total Points: 14,625
Question

Ata tre plehrat qe kane votuar kundra skane gjak SHQIPTARI.
Tja u permend me emra??
__________________
Die gefährlichste Sorte von Dummheit ist ein scharfer Verstand!
Airbourne is offline   Reply With Quote
Post New Thread Reply

Bookmarks

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 19:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar