Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Politika dhe Media > Kronika nga vendi dhe Ēėshtja kombėtare

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Posto temė tė re Pėrgjigje
 
Shpėrndaje nė facebook Paneli i temės Paraqitja
Vjetėr 08-04-2010, 15:27   #1
tvsh
i/e Pėrjashtuar
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: in bleachers smoking pot
Postet: 1,435
Pėlqime: 33
Pėlqyer 7 herė nė 7 postime
Rep: 0
tvsh will become famous soon enough
Points: 417,651
Pikėt nė bankė: 4,918,739
Total Points: 5,336,390
Gabim komuniteti rom dhe egjyptian ne shqiperi

arixhinjte(romet) dhe jevgjitet(egjyptianet) trajtohen shume keq nga shqiptaret ne menyre raciste. PD dhe PS etj nuk perfaqesojne vetem shqiptaret sic thone por edhe keta.

http://bw.balkanweb.com/TV/index.php..._ansalive=3104
tvsh nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 08-04-2010, 18:10   #2
tvsh
i/e Pėrjashtuar
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: in bleachers smoking pot
Postet: 1,435
Pėlqime: 33
Pėlqyer 7 herė nė 7 postime
Rep: 0
tvsh will become famous soon enough
Points: 417,651
Pikėt nė bankė: 4,918,739
Total Points: 5,336,390
Gabim

e pelqeni altin shiren? kengetari fenomenal i komunitetit egjyptian,jevg

i merrnim neper dasma si sazegjinj e oer te kenduarit melodioz

tvsh nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 08-04-2010, 20:06   #3
Albanian
Admin
 
Avatari i Albanian
 
Regjistruar mė: Jul 2009
Vendndodhja: Angli
Postet: 1,804
Pėlqime: 115
Pėlqyer 111 herė nė 100 postime
My Mood: Inspired
Rep: 20
Albanian will become famous soon enough
Points: 633,749
Pikėt nė bankė: 26,130,871
Total Points: 26,764,620
futi i birre se je lodh :P - GhOsT Boti modh me nela tu vu bane :P u bona per kafe na dhe ti nji - GhOsT ste bo dom nji me qumesht :P - GhOsT 
Gabim

Nuk eshte gje e re kjo tvsh, une kam pasur nje shok qe ishte jevg por i bardhe dhe per cudi ky nuk vinte as ndonje ere kur behesh me djerse dhe jam habitur kur e kam marre vesh qe ishte jevg, normalisht qe kur e merr vesh qe eshte jevg apo arixhi fillon dhe e shikon me nje kendveshtrim tjeter dhe mund te them qe ndonjehere kur benim nai muhabet nuk ja vija shume veshin se mendoja ky o jevg (jo se jam rracist por adoloshente ne ate kohe plus qe ishin kohe gjimnazi dhe te gjithe hiqeshin sikur dinin gjithcka).

Shqiptaret me te zinjte, arixhinjte dhe jevgjit sma merr mendja se kane per te shkuar ndonjehere biles mbaj mend qe ndonjehere kur ishim te vegjel me thoshte im ate mos iu afro arixhinjve dhe jevgjeve se te grabisin dmth jemi ushqyer me ate vrull dhe me ate mendim qe ne vegjeli dhe tashme eshte teper vone per ta ndryshuar.
__________________
12 vjet larg... brenga tė tilla veē Shqiptarėt njohin...
"Shqipėria ē'ka qėnė, ē'ėshtė e ē'do tė bėhet?"
Njė fėmi qė fle rritet por njė popull qė fle VDES!
Albanian nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Posto temė tė re Pėrgjigje

Bookmarks

Paneli i temės
Paraqitja

Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin

Tema tė njėjta
Tema Filluesi i temės Forumi Pėrgjigje Postimi i fundit
Inflacioni po rritet ne shqiperi pse? tvsh Ekonomi & Biznes 3 15-03-2010 03:21
Master ne Shqiperi j&g Shkollat Shqiptare 17 23-01-2010 17:16
Blerja e nje Apartamenti ne Shqiperi! filantrop2008 Ekonomi & Biznes 15 01-09-2009 13:22
18 ditėt e Duēes nė Shqipėri brari4 Historia e Shqipėrisė 0 13-08-2009 06:42
Kalate dhe Fortesat ne Shqiperi Semiramida Historia e Shqipėrisė 2 10-08-2009 00:44


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 10:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar