Forumi Shqiptar  

Get paid to share your links!
Click to log in with Facebook

Kthehu pas   Forumi Shqiptar > Komuniteti Forumit Shqiptar

Regjistrohuni Falas Temat e Forumi Shqiptar Modifikoni Panelin e Anetarit Shikoni koleksionin tone te videove Provoni inteligjencen tuaj Mbi 400 lojra te ndryshme Programe te ndryshme per shkarkim Postimet e reja ne Forumin Shqiptar Kontaktoni Administratorin e Faqes Lidhuni me llogarine tuaj ne Facebook

Nėnforume : Zonė e lirė & Tema shoqėrore Kėrko kėtė forum
  Forumi Postimi i fundit Temat Postet
Nė kėtė cep tė Forumit Shqiptar ju jepet mundėsia pėr tu prezantuar dhe pėrshėndetuar anėtarėt e tjerė tė Forumit Shqiptar.
Nga Airbourne
08-10-2014 16:28 Shko tek postimi i fundit
115 991
Kėtu mund tė gjeni njė larmi pėrrallash ku mund tė ju nevojiten pėr ti vėnė mė lehtė nė gjumė vogėlushėt tuaj.
Nga vjollca
05-12-2013 20:32 Shko tek postimi i fundit
63 81
Do tė gjeni njė larmi informacionesh dhe gjėra qė nuk i keni lexuar mė parė... Lexim tė kėndshėm.
Nga Airbourne
11-10-2014 10:59 Shko tek postimi i fundit
458 759
Gjithcka rreth ndjenjės mė sublime, asaj tė dashurisė. Ndjenja, pasqyrime, diskutime dhe histori dashurie. Diskutoni mbi probleme tuajat duke i ndarė pėrjetimet personale me anėtarėt e kėtij komuniteti.
Nga Airbourne
14-02-2014 17:24 Shko tek postimi i fundit
128 1,616
Tema dhe problemet shoqėrore qė shqetėsojnė brezat dhe gjeneratat. Diskutime dhe dhėnie mendimesh mbi cėshtje tė parashtruara nga vetė ju.
203 3,858
Grimca dhe foto humoristike tė shkėputura nga jeta e pėrditshme, barsaleta tė ndryshme si dhe lojra tė ndryshme fjalėsh.
Nga ajo
27-03-2014 15:39 Shko tek postimi i fundit
28 442
Tema tė ndryshme dhe muhabete tė shpejta, uroj qė tė kėnaqeni sa mė shumė me njėri-tjetrin.
Forum Privat
Regjistrohuni pėr tė parė temat.
160 6,276

Posto temė tė re
Temat e forumit : Zonė e lirė & Tema shoqėrore Paneli i forumit Kėrko kėtė forum
Lajmėrim
24-12-2009 Albanian (Admin)
  Vlerėsimi Tema / Filluesi i temės Postimi i fundit Rendit nė radhė mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Diamanta
22-03-2014 10:38
Nga Charles Shko tek postimi i fundit
1 1,014
Lajme Shqip
27-02-2014 15:37
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 176
Lajme Shqip
27-02-2014 15:32
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 177
Lajme Shqip
27-02-2014 15:29
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 139
Lajme Shqip
27-02-2014 15:23
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 153
Lajme Shqip
27-02-2014 15:18
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 136
Lajme Shqip
24-02-2014 14:06
Nga Airbourne Shko tek postimi i fundit
1 221
Lajme Shqip
24-02-2014 13:28
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 169
Lajme Shqip
24-02-2014 13:23
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 139
Lajme Shqip
22-02-2014 13:43
Nga Airbourne Shko tek postimi i fundit
1 210
Lajme Shqip
21-02-2014 13:27
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 135
Smile
Lajme Shqip
19-02-2014 14:12
Nga Lajme Shqip Shko tek postimi i fundit
0 238
Tipiku
12-02-2014 00:02
Nga Zagor Shko tek postimi i fundit
3 208
kleaklea
11-02-2014 09:57
Nga Tipiku Shko tek postimi i fundit
1 247
edi.rama
01-11-2013 07:12
Nga gaobin Shko tek postimi i fundit
0 349
Victoria12
29-04-2013 14:55
Nga Airbourne Shko tek postimi i fundit
2 825
Aidi
27-03-2013 13:39
Nga Aidi Shko tek postimi i fundit
0 547
BleroxXx
19-02-2013 14:00
Nga BleroxXx Shko tek postimi i fundit
0 659
BleroxXx
03-12-2012 23:47
Nga Airbourne Shko tek postimi i fundit
6 1,481
Al-berto
28-09-2012 00:51
Nga Albanian Shko tek postimi i fundit
1 815
sunaj
12-06-2012 18:34
Nga sunaj Shko tek postimi i fundit
0 638
Diamanta
30-12-2011 02:13
Nga Diamanta Shko tek postimi i fundit
0 815
Posto temė tė re

Shfaq opsionet
Duke shfaqur temat 1 nga 22 nė 22
 
Paneli i forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i avancuar

Postim i ri Postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė kyēe me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė kyēe me asnjė postim tė ri
Temė e mbyllur Tema ėshtė e mbyllur  
 
Rregullat e postimit
S`keni tė drejtė tė postoni tema tė reja.
S`keni tė drejtė ti pėrgjigjeni postimeve
S`keni tė drejtė tė ngjisni skedarė
S`keni tė drejtė tė redaktoni postimin tuaj

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON

Zgjidh forumin

Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 01:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2006 - 2011 Forumi Shqiptar