PDA

Shiko versionin e plotė : Humor banal per te rritur (+18)


Complete
23-11-2009, 19:28
Ne kete teme do te postoj ca barcoleta te cilat jane per te rritur pra me permbajtje banale. Dhe u rekomandoj atyre qe jane nen 18 te mos vazhdojne te lexojne me poshte po smenoj se do e perfillin kete keshille. Poashtu duhet ta dini qe ne barcoletat qe do postoj do te kete humor me te gjitha gjerat (politike, fe, sport, ekonomi) pranaj du qe fetaret apo ata qe duan njerin prej ketyre politikaneve te mos e marrin aq afer zemres sepse eshte thjesht HUMOR. Pranaj s'ia vlen tvihen vrejtje sepse eshte humor.

Kohe mbas kohe do te sjelli ca barcoleta qe i kam qef un nersa po dini dhe ju ndonje ateher e postoni dhe ju.

+ 18

Complete
23-11-2009, 19:39
Ne nje familje te varfer burri punonte ne ndertim ndersa gruaja papune.Nje dite kur kthehet burri ne shtepi shikon nje tv te ri dhe thote "moj grua po ku e more kete?" "eh"thote gruaja "vura nje skedine fitova dhe bleva kete" te nesmen kur kthehet burri ne shpi shef nje frigorifer te ri pyet gruan dhe e njejta histori dhe ky i thote "qenke me fat ti..."
te nesmen kur burri kthehet gjen ne shpi nje oxhak gruan te ulur aty kembe hap dhe duke lexu reviste i thote he dhe sot kape po po thote gruja e mire i thote i shoqi po kujdes mos djeg skedinen

Complete
23-11-2009, 19:45
Ishte nje here mami me gocen ne plazh.
goca i thote mamit:
-o ma,cfare ka ai burri poshte robabanjove?
-ai ka kuleten,-i thote mami ne siklet
-po pse sa here qe te sheh ty i shtohen leket ne kulete?

Complete
23-11-2009, 19:46
Nje plak 60 vjec e akuzonin se kishte perdhunuar nje vajze.Ai merr nje avokate (nje cup te re)dhe fillon gjyqi.Vajza avokate filloj te bente nje mbrojtje shembullore.Ne nje moment ajo u drejtohet trupit gjykues duke vendosur doren mbi pantallonat e xhajes(para).Me kete mosh qe ka klienti im besoni ju se mund ti behet akoma?Xhaja i flet me ngadal Hiqe doren goce se e humbem gjyqin

Complete
23-11-2009, 19:47
Dy shoke njeri ishte Homo dhe tjetri Hajn.
Dhe tash kush u ulte ta lidhe kepucen ky far Homo ja futke nga mbrapa.
Kurse ky far hajni poe pake nej kulet diku nuk e linte pa e marr..
Dhe aq shume kishin bere keq sa Zoti i denoj te dyte....
Ti tha nuk guxon te futesh k.... kush te germucet , nedersa ti nuk guxon te vidhesh me ,
Po i bete keto do u a marr shpirtin te dyve..
Ata dulen te shetisin te merzitur kur duke ecur hajni pe shef ni kulet dhe po tenton te perkulet ta merr .
Homo ja priti.. O mos u perkul se vdiqem te dyt tani..

Complete
23-11-2009, 19:48
Nje femi del te shetit per vit te ri me babain e vet , rastesisht duke shetitur e takojne nje babadimer i cili bente foto dhe u merte ne pyetje nga femijet keshtu qe u ndalen aty ky femiju me babin e vet dhe e pyetnin babdimrin :

Femija: Babadimer dua te me sjellesh pemen me te bukur
Babdimri: Do ta sjell naten e vitit te ri
Femija: Babadimer dua te me sjellesh dhuratat dhe lodrat me te mira
Babadimri: Do ti sjell naten e vitit te ri
Femija: Babadimer dua edhe nje vella per vit te ri
Babadimri: Ehhhhhhhh per kte deshire duhet te me sjellesh mamin dhe une ta sjell vellain

Complete
23-11-2009, 19:51
Dy gra, per here te pare dolen per here te pare pa burrat per argetim.
Te pira, pas nje nate te kendeshme qe kaluan, po ktheheshin ne kembe ne shtepi.
Befas, te dyjave u erdhi per te sh*** dhe zgjodhen nje varreze aty prane rruges ku kalonin, qe te mos i shihte kush. Pasi mbaruan, u kujtuan se s'kishim me se te fshiheshin. Njera vendosi te fshihej me te mbrendshmet e pastaj i hodhi ato mes ferrave. Tjetra morri nga toka nje shirit letre te zi dhe u fshi me te.

Te nesermen ne mengjes telefonon nje nga burrat tjetrit: -Degjo - i thote - Sic duket bene qejf mbreme gocat, e imja mu kthye pa breke.
I per gjigjet tjetri - Ti ankohesh? E imja u kthye me nje shenim ne b.... qe ishte shkruar : 'Kurre s'do te te harrojme'.

Complete
23-11-2009, 19:58
Flejne dy shoke ne nje krevat. Aty nga mesnata zgjohet njeri, po s'flinte as tjetri.
- Cfare je duke bere mo?
- Po i bi me dore!
- Qejf, e?
- Jo dhe aq.
- Ehe, kuptoj. Po pse s'provon t'i biesh atij tendit, e te me lesh timin rehat se du te flej gjume?!

Complete
23-11-2009, 20:00
Me thote nje mik nje dite:
- E ke lexu ne gazete? Cdo shqiptar ka mesatarisht 8 femra me te cilat ben seks para martese!
Une u habita. I thashe:
- Eu!? Sic duket paska q|re dikush dhe ne emer tim!!!

Complete
23-11-2009, 20:04
Isha i lumtur. Une dhe e dashura pas nje viti shoqerimi vendosem te martoheshim.
Prinderit me ndihmuan ne cdo menyre, shoket me jepnin kurajo, dhe e dashura ime? Ishte nje enderr!
Vetem nje gje e vogel me shqetesonte pak mua. Motra e saj e vogel.
Kunata ime e ardhshme ishte 20 vjec. Vishte gjithmone funde mini te ngushte dhe bluze te shkurtra.
Ajo gjithmone perkulej kur ishte afer meje, dhe une kam patur disa pamje te kendshme te te brendshmeve te saj.
Nje dite me thirri ti hidhnim nje sy ftesave te dasmes. Ishte vetem ne shtepi.
Me peshperiti qe kishte deshira ndaj meje qe nuk mund ti permbante dot.
Me tha qe kishte deshire qe nje here te vetme para se une te martohesha me motren e saj te bente dashuri me mua. Ngela si i shokuar, dhe nuk thashe asnje fjale.
Me tha, ''Une po iki ne dhomen time. Po deshe eja.'' Kur arriti ne maje te shkalleve
hoqi te brendshmet dhe i hodhi poshte tek une.
Qendrova aty per nje moment, pastaj u nisa drejt e te dera e jashtme. Hapa deren e dola duke ecur drejt makines sime.
Vjehrri im i ardhshem mu afrua dhe me lot ne sy me perqafoi dhe me tha,'' Jemi te lumtur qe e kalove kete test te vogel. Nuk mund te kerkonim nje burre me te mire per vajzen tone.''
Morali i kesaj historie eshte: ''Gjithmone mbajini prezevativet ne makinen tuaj!''

Complete
23-11-2009, 20:10
Nje 85- vjecar shkon te doktori per kontrollin e tij vjetor te zakonshem. Doktori e pyet se si ndjehej.
'' Kam nje nuse 18-vjecare qe eshte duke pritur nje femije nga une. Si mendon doktor?
Doktori i thote:'' Me ler te tregoj nje histori. Nje miku im eshte gjahtar. Nuk ka humbur asnje sezon gjuetie.
Por nje dite nga nxitimi mori ombrellen ne vend te armes.
Duke ecur ne pyll pa nje brejtes dhe nxjerr ombrellen qe e di per arme dhe terheq dorezen e saj.BAM!
Kafsha e vdekur para tij.
''Kjo eshte e pamundur'', tha 85-vjecari me mosbesim,'' Dikush tjeter do e kete goditur kafshen''.
Doktori tha, '' Ketu desha te dilja dhe une''.

Complete
23-11-2009, 20:18
Shkon murgesha ke doktori per t'u anku per dhimbje barku, vjellje... Pasi i ben analizat doktori i tregon rezultatet:
- E nderuar moter, ju jeni shtatzene.
Ajo:
- Jo jo, nuk ka mundesi, s'kam bere...
E bind disi doktori dhe shkon ajo ne manastir. Grumbullon gjithe prifterinjte e murgjit dhe i pyet:
- CILI NGA JU KA MASTURBU MBI QIRINJTE?

Complete
23-11-2009, 20:19
I thote gjyshja gjyshit:
- E sheh. Une akoma mund te shtrihem ne shpine dhe te ngre kembet.
- E di, ia kthen plaku - mundem dhe une, por kush do na q|je?

Complete
23-11-2009, 20:23
VEMENDJEN TEK KJO BARCOLETA

Beni pyet nje dite babin.
- O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
Babai therret gruan dhe e pyet:
- Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
- Po - i thote gruaja - se na duhen leket
Pastaj babai therret vajzen
- Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
- Si jo - i pergjigjet vazja.
Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
- Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.

Complete
23-11-2009, 20:24
Sa here qe gruaja bente makarona burri i thoshte cunit:
- Haji te keqen babi makaronat haji se te rritet bibilushi.
Nje here dy here gruaja sduroi dot me dhe nje dite i vuri te gjithe tenxheren perpara dhe i thote:
- Ha o lumadh per vete ha njehere!!!!

Complete
23-11-2009, 20:26
O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap

Complete
23-11-2009, 20:30
ishte nje burre e nje grua ne krevat burri po lexonte librin gruaja po shikonte televisor burri fut doren poshte batanijes dhe fillon duke ferkuar ate te gruas
ajo i thote
-"Do Sex"?
-"Jo" i thote burri "Vetem sa po lag pak gishtin qe te kthej faqen"

Complete
23-11-2009, 20:32
Ishin kater murgesha dhe shkuan tek prifti sepse kishin bere mekate.
e para i tha priftit: Ati yne ja kam pare k*** nje burri.
Prifti i thote:
s'ka gje moter, mjafton te lani syte e te beni nje lutje .
shkon e dyta dhe i thote priftit: Ati yne i shenjte, ja kam prekur k*** nje burri.
Prifti i thote:
oh moter e shnejte per kete here laj duart dhe falu tere diten.
Sapo do hynte e treta i thote murgesha e katert:
moter e dashur mund te futem une me pare?!
Po pse, ja pret murgesha e trete?!
e katerta i thote:
Se me ujin qe ti do lash p*** ose b*** une do laj gojen.

Complete
23-11-2009, 20:34
Nje burre e nje grua ne procesin e divorcimit, diskutoje se kujt do ti ngele femija.
Gruaja hidhet e thote:
- Gjykates i nderuar, une e linda femijen me dhimbje e mundime, keshtu qe ai duhet te me ngele mua.
Pyet gjykatesi burrin:
- Po ti cfate ke per te thene.
Burri u mendua ca dhe avash avash tha:
- Gjykates i nderuar, nese une fus monedhe ne nje makine pijesh dhe me del nje kanace Coca Cola, e kujt eshte kanacja, e imja apo e makines ?!

Complete
23-11-2009, 20:34
Tre shoke me kombesi te ndryshme njeri shqiptar, tjetri italian dhe i fundit anglez, vendosen te merrnin persiper sfiden e te kaluarit nga ana matane te nje lumi, qe kishte namin se ne ujerat e tij lundronte nje krokodil qe perdhunonte cilindo qe mundohesh ta kalonte ate! Dhe me njeri tjetrin e lane qe para se te hynin ne lume do thoshin,''hyra'' dhe pasi te dilshin do thoshin,''dola''! Kjo me shume per te pare nese zeri do kisht ndryshime gjate kalimit lumit. Shkone i pari italiani dhe para se te hyj bertet me zerin e tij te trashe,''hyraaa'' sapo del nga ana matane si per cudi tha ''dola'' me nje ze te holle prej femre. Po keshtu veprovi dhe anglezi, dhe pasojat ishin po te njejtat. Ne fund i vjen radha shqiptarit, dhe sapo futet bertet,''hyraaaaa''. Prit italiani me anglezin per te dale shqiptari, ai hic. Prit e s'ka, prit e s'ka! Kur pas nja 20 minutash del shqiptari dhe uleret me nje ze akoma me trashe se ai qe hyri,''dolaaaaa'! Te shtangur shoket e tij dhe duke thene me vete ca dreqin ndodhi; shikojne krokodilin qe nxjerr koken na uji dhe qe i thote shqiptarit ,''Neser do vish prape?'' me nje ze te embel .

Complete
23-11-2009, 20:37
Po e qon gjakovari djalin me ble pula, dhe ai po kthehet pa i ble. Shka u bo mer?
Spo di mer, cilat mi ble, se kish 15 eurove, kish 10 eurove, edhe kish tė 5 eurove, po ato te 5 eurove e kishin siden!
Blej mer q'ato 5 eurove, na se kena menen mi q*, po mi honger.

pink_angel
24-11-2009, 10:16
:shakaxhi::shakaxhi::shakaxhi: shume te bukura barsaletat Complete a mund te them dhe une ndonje??

Nje dite nje grua shkon ne shtepi plot me varse floriri e me bizhuteri te shtrenjta,-po ku i gjete keto e pyet burri?,-fitova nje lloto ,pergjigjet gruaja.mbas nje jave vjen gruaja ne shtepi me nje pelice qe ishte e markes me fundit,po kete ku e bleve i thot burri,fitova nje skedine sporti ,thot gruaja,tani shko me hap pak ujin e vaskes se dua te shplodhem pak se jam e lodhur i thot ajo ,-joooooo i thot burri se te laget skedina.

Complete
29-11-2009, 12:32
:shakaxhi::shakaxhi::shakaxhi: shume te bukura barsaletat Complete a mund te them dhe une ndonje??

Po si jo mi te falenderoj per barcaleten me pelqeu (shif: Forumi Shqiptar - Lidhja qe na bashkon - Shiko postimin tek - Humor banal per te rritur (+18))

Shkojne 2 murgesha ke i dyqan me ble 2 banane.Shitesja i thot se ka vetem 3 dhe ti merrinin te treja.Mir thot kjo murgesha kte te treten ta morim me e honger

Complete
29-11-2009, 12:37
Njė vejushė e pasur dhe e vetmuar vendosi qė kishte nevojė pėr njė burrė tjetėr nė jetėn e saj kėshtu qė ajo vuri njė reklamė ne nje gazetė, e cila thonte keshtu:

Nje vejushė e pasur kerkon te ndaje pasurinė dhe jeten e saj me njė burrė……..APLIKUSEVE JU NEVOITET TE KENE KETO KUALIFIKIME:

1) Te mos me rrahė kurr
2) Te mos me iki kurr
3) Duhet tė jetė teper i mirė nė krevat

Pėr disa muaj, kishte shum telefonata dhe vizitat nė shtepi ishin te shumta nga burrat qe e kerkonin por asnje nuk kishte kualifikimet qe ajo kerkonte.

Njė ditė i ra zilja e shtepise dhe ajo hapi derėn pėr tė gjetur njė njeri pa krahė dhe pa kėmbė shtrirė tek dera.

E hutuar, ajo pyeti: “Kush jeni ju? Dhe ēfarė doni?”

“Pershendetje,” ja kthej aj, “kekimi juaj ka mbaruar, sepse unė jam burri i ėndrrave tuaja. Unė nuk kam asnjė krah, kėshtu qė unė nuk mund t’ju godasė dhe nuk kam asnjė kėmbė, kėshtu qė unė nuk mund tė iki kurr.”

“Po Po, athere,” tha ajo, “a mendoni qe jeni i mire nė krevat?”

Pėr tė cilėn ai u pėrgjigj….. “Epo, a nuk i rash zilės se shtepisė vete unė?

Complete
29-11-2009, 12:41
Dolen pėr njė gjiro tre vajza te reje ( Tiransja,Korēarja edhe Mirditorja ) dhe pane nje oxhak qe nxirrte shum tym.

Thote Mirditorja: – Sa Tem po nxjerr oxhaku !!!
Ja pret Tironsja: – I thone Tym !!!
- Jo – thote Korēarja – i thone Tim !!!
Pas disa debatesh bien dakort te pyesin nje plak aty afer, pasi ju afruan si me e shkathet e mori fjalen Mirditorja :

- O xhaxha, si i thone ketij Timit ???
Plaku pa u menduar fare ja ktheu :
- Ne te vjetrit moj bije i kemi pas thene P*** e ju te rinjte nuk e di si i thoni…

Complete
29-11-2009, 12:44
Luli shkon te gjinekologu me gruan qė ta kuptojn se a eshte shtatzan gruaja, dhe pas analizave gjinekologu i thot se ajo eshte shtatzan.
Luli thot : – Po doktor unė jam ruajtur nuk ėshtė kjo e mundur qė tė jet shtatzan!!
doktori: PO zotri ndoshta ju jeni ruajtur po tė tjeret nuk ruhen.

Complete
29-11-2009, 12:49
Vjen Rrusta nė shtėpi dhe e gjen nė krevat me jaranin e tij mė tė mirė.
Pa iu trembur syri, nxjerr revolen dhe e vret.
Faza e shikon dhe i thotė:
- Ehh, more Rrusta jem, nė ja fillofsh ti kėshtu, paske me mbet pa asnjė jaran!

_
Jaran-Mik

Complete
29-11-2009, 12:50
Dy vajza adoleshente po laheshin nėn dush dhe njėra prej tyre tha:
-Majmunit tim tė vogėl kanė filluar ti dalin qimet.
Ndėrsa vajza tjetėr tha:
-Kurse majmuni im ka filluar tė hajė dhe banane…

Complete
29-11-2009, 12:55
Burre e grua kishin nje femije (asaj te gruas ja vune emrin MAKINE SHKRIMI)
so Burrit i ngrijet mendja dhe i thote djalit "shko thuaj mamit te me sjelle makinen e shkrimit"
ajo po lante enet dhe i tha "thuaj babit qe e kam te prishur"
pak me vone mami i thote djalit (ju ngrit mendja asaj) shko thuaj babit se makina e shkrimit u rregullua
por babi ja kthehu "SHKO THUAJ SATEME BABI CFARE KISHTE PER TE SHKRUAR I SHKROI ME DORE"

Complete
29-11-2009, 12:59
Tre vajza shkuan te rrefeheshin te prifti:
E para-doktor me ka prekur nje burre ne gjoks ok thot prifti te lajm gjoksin me uje te bekuar dhe do falesh.
E dyta-un o prift un kam prekur k... e nje burri me duar ok thot prifti nxirri duart ti lajme me uje te bekuar dhe do falesh.
E treta-i shef dhe thote po un ca dashkam me bo gargare me uje te bekuar...!!

Complete
29-11-2009, 13:03
Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime" ,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siēiline jashte!

Complete
29-11-2009, 13:04
Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti tha: -Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: -Une e bej nga prapa. E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe Milan-Inter!

Complete
29-11-2009, 13:06
Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone

Complete
29-11-2009, 13:09
Na ishte nje here nje djale i vogel qe e bente shurren vetem me gjyshin.nje dite gjyshi iken me pushime ne parajse.atij i vinte shurra dhe s'kishte me ke ta bente.mamaja i thote qe te shkojne bashke ne banjo.ai nuk pranon dhe keshtu mamaja e con me zor.kur dalin nga banja mamaja e pyet se pse gjithnje e bente shurren me gjyshin.djali i pergjigjet-"Me gjyshin eshte qejf sepse kur me mbante bilbilushin ,atij i dridheshin duart.

Complete
29-11-2009, 13:14
Ishn nje here ne nje avion 2 pederaste
I thote ky i pari-hajde me hof siper se me ka vajt keq fare.Jo i thote ky i dyti se do na shohin.Ia kthen i pari-nuk na sheh njeri sa kane rene te tere per te fjetur dhe per ta vertetuar ngrihet ne kembe tho thote:a ka na nji naj cigare,nuk foli njeri,he ithote ky tu mbush mendja sa jane te gjithe ne gjum.Dhe fllojne pederastst punen.Kur u ul avioni dten tjeter nje plak ishte semure dhe thirren ambulancen.e pyet doktori kete sa ke qe nuk ndihesh mire? qe mbreme thote plaku.Po pse nuk kerkove ndonje ilac?-i thote doktori cfare ilaci thu-ia kthen plaku njeri kerkoi nje cigare dhe ata e q.. ne b.. e le mu per ilac cfar me kishin bo.

Complete
29-11-2009, 14:08
na ishte ne nje familje nje burre,grua dhe vajze.babai ishte duke u lare dhe vajza i shikon karindhe e pyet mamin:
ca e shte ajo qe ka babi ne kembe?
ajoeshte kukulla e babit.ithot mami.naten po flinin burri,gruaja dhe vajza.meqe mami i kishte thene qe ajo qe kishte babi ne kembe ishte kukulla.
nate ajo zgjohet.ne mengjes babi shikon karin dhe ai ishte ivarur.shkojne te doktori dhe ai i pyet:
a keni bere dje seks.
jo i thote babi. pastaj pyesin vajzen:
ca ke bere dje ti?
vajza i thote:
mami me tha qe ajo qe kishe ti ne kembe ishte kukulla jote.une e ferkova ate dhe ajo u fry.me pas ajo me beshtyu dhe une i shkula floket

Complete
02-12-2009, 18:55
Kishte shku nji gocź nga shqiperia per te punu ne Itali,pas shum kohe vajza i ben telefon nanes me i dhe te reja.
Alo mami:... tani jam vendos ne Pes kara...
Mami: Ani bija ime edhe ne gjasht vendosu pse jo.... vetem na sjell ca lek...

Complete
02-12-2009, 18:59
Nje djale po rrinte ne ballkon dhe po shijonte ajrin e fresket te mengjesit . Ne ate kohe del ne ballkonin e saj edhe komshija e tij e cila rrinte nje kat me poshte . Komshija na ishte nje vajze shume e bukur me gjokse relativisht te medhenj dhe te rrumbullaket, bjonde (bjonde por me leshra te verdha ama) e gjate me kembe si te Adriana Sklenarikoves me pak fjale ketij djalit i ishte bere shume fiksim. Dhe ben si ben dhe i zgjat nga ballkoni i tij nje litar me nje cope leter ne ekstremin e litarit ne te cilen shkruhej: Ne qofte se do te vish lart ne shtepine time te bejme dashuri terhiqe litarin 1 here, ne qofte se nuk do te vish terhiqe 50 here por 10 heret e fundit me forte edhe me shpejt!

Complete
02-12-2009, 19:18
nje goc kishte qene shume e q**** dhe pyet mamin ?? ma i thote si tja bej tani qe do fejohem per te mos e kuptuar burri se jam q** shume >!!!! po i thote mami merr nje brisk edhe kur te jeni duke u q* prit njeren fele ok i thote edhe kur po q**** me burrin ajo pret nje fele the ai thote ???grua ceshte ky gjak ooo i dashur thote ajo eshte virgjeria ime qe po iken po po i thote thuaj te kthehet se ka marre dhe bolet e mia me vete!

Complete
02-12-2009, 19:23
tre shoke bie ne nje ishull pasi u prishet avioni. Kur bien ne ishull ata thone shyqyr qe jemi gjalle. Pas ca minutash aty shfaqet nje kanibal. Shoket frikesohen per jeten e tyre. Kanibali u thote po deshet te jetoni shkoni ne pyll dhe me merrni nga dhjet fruta te nje lloji sejcili prej jush. Vjen i pari me dhjet banane dhe thote shyqyr, shpetova. Tani thote kanibali ti duhet ti fusesh ato ne prapanice pa e levizur mimiken e fytyres. mire thote ai. kur arrin te e katra ai renkon, keshtuqe kanibali ia pret koken. pastaj vjen i dyti me 10 kumbulla te vogla. kur arrin te e dhjeta ai fillon te qeshi me te madhe. te 2 shoket takohen ne parajse. e pyet njeri ca frutash more ti? banane.
po ti? kumbulla te vogla
po si kamundesi qe te vrau ai kanibali?
shoku i pergjigjet:- pashe ate tjetrin me 10 shalqina duke ardhur.

Complete
02-12-2009, 19:25
Na ishte nje kompani me ushtare te rreshtuar dhe komandanti po bente shikim rreshtor. Per ti pare me mire i thote ushtareve:
- Cvishuni lakuriq.
U zhveshen ata te gjithe nudo me qendrim gatitu. I afrohet komandanti njerit dhe shef nje vesh te dale jashte, fap nxjerr shpaten dhe ja pret. E pyet:
- Te dhembi?
- Jo - thote ushtari - sme dhemb kur i sherbej republikes.
Vazhdon shikimi kur shef komandanti nje penis qe kish dale jashte reshtit. Nxjerr shpaten dhe fap e pret.
I thote ushtarit te dhembi?
- Jo - i thote ky - nuk qe i imi, ishte i shokut prapa...

Complete
02-12-2009, 19:28
Eshte hera e pare pėr ty. Kur perkulesh prapa dhe shtrihesh me kurriz nisin muskujt e tu te tendosen. Ti e le ate te prese pak, duke nxjerr nje justifikim te keq, por ai nuk pranon te largohet pasi te Eshte afruar nje her. Ai te pyet nėse je nervozuar, dhe ti tund koken guximshem. Ai ka shum me tepėr pervoje, por esht hera e pare qe gishterinjte e tij shkojn ne vendin e duhur. Ai fut veglen e tij brenda tek ty dhe trupi yt dridhet i tėri: tendoset, por ai esht i kujdesshem, si cfar te kishte premtuar se do te ishte. Ai te sheh thelle ne sy dhe te thote te kesh besim ne te, ai e ka bėre kėte pune shume here. Buzeqeshja e tij te bėn te lirohesh, dhe ti i hap vend me tepėr qe ai te fuse me lehte veglen e tij tek ty. Ti nisen t'i lutesh Zotit qe ai te mbaroje pune sa me shpejt, por ai merr kohėn qe i nevojitet pėr te te shkaktuar sa mE pak dhimbje te jet e mundur. Kur ai meshon pak me fort ti ndjen nje kercitje brenda teje; nis te te dhėmbe perbrenda, sikur dicka te te kishte therur dhe ti ndjen gjakun i cili dalengadale nis te rrjedhe. Ai te shikon i shqetėsuar dhe te pyet nėse te dhemb shume. Syte e tu jan te mbushur me lote, por ti tund koken ne shenje pohimi qe ai te vazhdoje. Ai fut e nxjerr veglen e tij me mjeshteri, por ti je mpire krejt nga dhimbja dhe nuk e ndjen me ate tek leviz brenda teje. Mbas disa minutash dhimbjeje te tmerrshme ti ndjen se si dicka thyhet brenda teje dhe ai e nxjerr jasht ate. Tani ti shtrihesh lirshem, te esht bėre qejfi qe kjo pune u krye. Ai te shikon ne sy e te buzeqesh perzemersisht dhe te thot se pėr te ishte pervoja me e vecante dhe me e vyeshme qe ke pėrjetuar ndonjėherE.Ti i buzeqesh dhe e falenderon dentistin. Kjo ishte pra hera e pare qe hoqe nje dhemb..

Complete
02-12-2009, 19:42
Nje toger kishte gruan ne ushtri dhe ajo u q** me ushtare.Togeri e kuptoi dhe i vuri nje brisk ke p**** dhe cdokush qe e q*te iu cate k***.te nesermen togeri urdheroi qe te gjith te ulnin breket dhe te gjith ishin te care pevec njerit.togeri i tha qe je cun njish.ushtari tha thalthminthdeitht toger

Complete
02-12-2009, 20:33
I thote burri gruas:-ma ke hekurosur kemishen?:-jo i thote gruaja se ti nuk e ke blere hekurin:- Shko merre tek komshiu. I thote burri. :-or burr po ia kemi kerkuar disa here dhe nuk na i jep me:-mire i thote burri se po shkoj vete.Shkon dhe i bie deres dhe e hap e zonja e shtepise. -A ka mundesi me ma dhene pak hekurin? -degjo i thote e zonja e shtepise,-ti s`ke qe s`ke ndermend ta blesh nje, keshtu qe po e ngrite hekurin me K.... ta kam falur. E merr burri dhe e ngre, dhe kthehet ne shtepi me hekur. Pa disa ditesh kur kthehet gruaja ne shtepi, shikon te shoqin qe ngrinte gure peshash me k....dhe i thote:-c`fare ben se le koqen e namit.-rri gru i thote burri-se kete here kam ndermend me i kerku frigoriferin

Complete
02-12-2009, 20:46
Nje dite nipi u kthye heret nga shkolla,dhe hyn menjehere ne guzhine.Kur c'te shofi,gjyshja duke pare film porno.Nipi thote:
po c'fare ben moj gjyshe ,se keto filma nuk jane per ty.
Jo mor jo ,-thote gjyshja,jom kurioze me e dit nese do te martohen keta te dy ne fund apo jo!

Complete
29-04-2010, 15:58
Dy pederasta ishin ne shtrat duke e bere kur njeri i thote tjetrit:

- I dashur sot isha ne spital dhe bera testin e AIDS dhe rezultova pozitiv....

- Dhe ma thua tani?

- Po beja shaka, me pelqen kur i shtrengon bythet keshtu...

Complete
29-04-2010, 16:13
Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

- Si e ke mbiemrin? - i thot infermeirja

- Hoxha - i thot burri

- Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose Alzhemier (si puno memoria).

- Po un ca te bej tani? - i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.

- Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

Complete
29-04-2010, 16:23
Djali 16 vjecar shkon ne shtepi dhe i gezuar i thot babit:

- Babi babi, sot e humba virgjerine

Babi i pergjigjet:

- Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka

- Jo babi kam dhimbje, nuk ulem dot

Complete
02-06-2010, 19:04
Dy te rinj, nje djale dhe nje vajze jane ulur ne nje stol ne spital ne repartin e dhuruesve dhe bankave perkatese. Gjate pritjes vajza i kthehet djalit :
"Edhe ju per te dhuruar gjak po prisni? "
"Jo" - thote djali- "une ne fakt jam dhurues ne banken e spermes. Pse sa merrni ju qe dhuroni gjak?
"3000 leke" - thote vajza.
"Hmmm une marr 9000.... i bie 3 here me shume" - thote djali.
Vajza ul koken dhe duket e zhytur ne mendime....

Pas disa ditesh djali hyn prape ne repartin e dhuruesve dhe shikon vajzen ulur ne stol :
"Hej pershendetje.... prape per te dhuruar gjak ???"

Vajza ngre koken dhe me faqet e fryra dhe gojen e mbyllur tund koken ne shenje mohimi :
"Mmmmmmm mmmmmmmm"

Complete
03-06-2010, 13:21
Nje qefli gjahu vendos te blere nje dylbi te ri me te fuqishem per pushken e tij snajper. Keshtu shkon te dyqani i armeve dhe i kerkon shitesit nje dylbi te fuqishem duke i treguar pushken. Shitesi merr nje nga keto modelet e reja me distance shenim dhe i thote :

"Ky dylbi eshte i persosur, tregon distancen dhe ka shenjester lazer te inkorporuar. Me kete qe ketu mund te shikohet shtepia ime atje ne maje te kodres."

Burri e merr dylbine, e vendos mbi arme dhe e kthen nga kodra. Pastaj fillon te qeshe. "Cfare ka per te qeshur? " e pyet shitesi.
"Pashe nga shtepia jote dhe shikoj nje burre e nje grua lakuriq qe po ndjekin njeri-tjetrin neper shtepi..." thote klienti.

Shitesi ia merr nga dora pushken, ve syrin ne dylbi dhe shikon nga shtepia. Pastaj i nxire nga zemerimi, merr 2 fisheke dhe ia zgjat!

"Te ofroj nje marreveshje... do te te jap pushken me te shtrenjte te dyqanit dhe dylbiun falas nqs njerin nga keta 2 plumba ia fut ne koke gruas time... dhe me tjerin ti keputesh zogun atij maskarait. Si thua??? "

Burri merr pushken, merr shenje mire me dylbi dhe thote :

"Mendoj se mund te mbaroj pune me nje gjuajtje te vetme"

Genci
04-07-2010, 13:02
Pasuli, pantollet dhe vallzimi i yjve


Pali rrike i strukun ne kandin e koridorit te shkolles,krejt afer klases se tij dhe mundohej me i deshifrue fjalet qe vinin nga klasa e tij.
I gjori Pal,edhe ksaj here i ishte vonue autobusi dhe nuk kishte guxim te hyje ne klasen e vet,sepse msuesi Idriz ishte i rrepte-ai nuk lejonte njeri t`i hyje ne oren e mesimit e ta pengoje.

Papritmas u ndegjue nje zhurme ne klase!Pali u tremb kur u hap dera …dhe u habit kur pa Visarin qe duel fluturimthi dhe krejt i sarrakuqun,tue mbajte me dore faqen e shmajte!
Palit i erdh me qesh, po u permbajt.

- He Visar, cka dreqi u ba ?
- Aa Pal, ti koke a?Boll mire qe t`zateta;eja dalim mas shkolle e ta dhezim ka njo.Dhe ata u nisen per mbas shkolle.

Mire more Visar, cka t`ndodhi kshtu,cka je sarrakuqe?!
Ahhh,cka me ndodhi…s`po di as ku me ja nise more Pal!

Cka m`ndodhi? Pasuli daje,pasuli…masanej u tuta qe m`u qkyen pantollet…po edhe kjo pisja,qe o` e ulun ni ren para meje,n`banke me Sanijen…se s`po muj me ia permen emnin!Ah, ket pisen s`muj me pa!

Visari e nxuer kutine e Marlboros dhe ia ofroi Palit:

- merre njo Pal,t`Gjermanise jane.Ni kojshi ia ka pru babes ni kuti t`madhe,e une ia vodha njo.

Palo,prame kish pa zie nana pasul;
u gezova more vella,se s`kom hanger pasul qe ni muej dite.
E ti hi qaty nja dy pjata…e u musha mire.Po s`e lashe me qaq.Sot ne mjes, te pervidhna ne kuzhine dhe kqyri: ish kon mete edhe do.T`i hi me luge t`madhe dhe e fshiva krejt.U nisa per ne shkolle une.
Jo une kesh krejt n`rregull deri sa hyna ne klase.

Erdh msuesi Idriz dhe si n`zakon, ia nisi me kerefektet e veta:
Ju duhet te msoni se ndryshe s`keni ardhmeni!…e qiso fjale,qe i thote permendesh.
U, papritmas ndjeva ni shterngim n`bark!Haj kuku per mue,menova me vete, e halli tash?!Qysh me i thane msuesit, e me keshe krejt klasa me mue…

Ja nisi msuesi e po na pyet per shtetet e Ballkanit;na thirrke ren.
Mue qat`here ma nisi zallahia;m`u perzie vlla krejt,s`disha ma kush po flet e cka po flet!Dikur e njeva qe dikush e permeni emnin tem…cfare t`pergjegjni?
Une s`u pergjegja hic,qe m`kish kape sikleti i barkut…kur papritmas i njeva nxansat tue m`thane :

Visar, o Visar!Qu more, se po t`thirre msuesi!....dikur u qova,po qysh u qova se : sikleti i barkut tash ma kish kaplue kryet.S`disha as cka po m`vetin, as pse po m`vetin.

Kryeqyteti…Bullgaria…Hej, a ke tru ti?!...Krejt fjalet me vishin t`perzieme.
Dikur e njeva Bashkimin tue m`thane : po Sofia eshte.Thuej more,pse s`po thue?!

- Pal,s`e di a t`kom thane ty,ksaj pises s`muj ma me ia thane emnin,pej atij rastit…

Sanija!!- thash une
Ja plasi gazi!T e gjithe e mbanin barkun tue qesh!Vec msuesi nuk qeshi.Ai erdh rrepte dhe tue m`thane : Idiot, ti kurre njeri s`kie me u ba… ma krisi n`krye me brryl t`gishtit,qe thashe, ma qpoi me baski!!
Shkoi msuesi dhe e muer ditarin n`dore.Mesap ma trusi nish.
Mue m`u pat perzie krejt diqysh…dhe boj me u ungje n`karrike.Qaty e kom nie ni si krisme…jo krisme po e qkyeme!!Heh-thashe me vete- kuku per mue!M`u qkyen pantollt, po m`doket!

- Jo o Pal,po qita i kom t`ri,se tjerte krejt t`harrnuem i kom.

M`u dok qe m`u qetsue kryet pak,kur po i niej tane tue keshe… qohna une pak pej karrike e me dore t`shmajt
po i preku pantollt permas : hic,s`ka t`qkyeme!
Hej more Zot falemineres pej Teje,qe m`pshtuen keta pantoll!
S`vonoi as dy sekonda e kjo pisja qe e kom perpara, qohet n`kambe e po i thot msuesit :

Shok arsimtar, Visari na e prishi ajrin!
E t`vjen msuesi rrufeshem,e t`ma ngjet per veshi !M`terhoqi kah dera dhe sa boj me dale vet,t`ma lidhe ni shuplake!Heu doren e rane e kish,he ktij nanen ia lufsha.

Pali nuk mujti ma me qinrue dhe ia krisi te qeshures,tue e mbajte barkun!
- Me m`fale Visar,po s`mujta ma pa qeshe.

Allahile Visar,qysh ke puna qe u prishe me Sofijen,me ket qiken qe o` ulun me Sanijen?!

Ah po,…cka me t`thane o Pal?Ti e ke pa vet,ksaj sivjet ju rriten gjoksat fort!
Diku para nja tri jave, m`doket, e kish pas veshe kjo i fistan…qat fistanin e kalter qe e ka.
Shkue more Pal e m`i kish shti ata gjoksa qaq ngusht edhe t`mdhaj,sa qe kur m`vike ka i here per balle,m`u dokke qe po me kercnojne e thone : „ he, prekna n`guxofsh!”

M`vje taksirati ate dite dhe vjen ajo e drejt e te une.Ajo m`lypi dicka,po ku me nie une o burre?!
U ia kisha ngule syte gjoksave te saj dhe,kur m`u afrue krejt ngat, e pasna zgate doren e djathte dhe ia kom preke njanin,d.m.th. t`shmajtin!Pal, t`forte guri e kish pase!
Sa kom dashte tash me ia preke tjetrin…,ma s`kom dite…ka ndodh krejt n`shpejtsi :

Ni here m`u dok vec murmurime!Po jo,ishte murmurime e vetime bashke!!
N`gjithe ate zallahi qe u gjeta,kur t`u m`ka ardhe me qeshe :
I pashe o Pal yjt e qiellit!Qysh kishin dite me zbrite pej qiellit e vallzojshin para meje…!
Kur u permanda pak, i pashe shoket e shoqet e klases qe e mbajshin barkun tue qesh dhe Vrejta qe vet e mbajsha faqen e shmajte me dore…fort doren e rane e kish edhe kjo pisja, more Pal.

Se Sanija jo per bese,me Sanijen jam n`rregull.
Qysh n`rregull ?! Sanijes s`ia paske preke , po m`doket.
Jo Sanijes nuk ia kom preke.E ke pa vet o Pal, kjo i ka krejt t`vogla.
Vallahi mue m`vjen gjynah me ia preke….
Ne ate cast ra zilja dhe shoket u nisen per ne klase.

SystemA
06-11-2010, 10:01
YouTube - brutti sporchi e cattivi - pugnetta
lg:shakaxhi2:

SystemA
06-11-2010, 10:30
Pasolini,IKONE:
YouTube - el decameron 4 pelicula de pier paolo pasolini
Nejse,pak e njofin:
YouTube - el decameron 10 pelicula de pier paolo pasolini
Humor,okay!

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:36
PASSWORDI

Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin.

Pasi gjithshka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password. Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen “penis”.

Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte:
“PASSWORD I PAPRANUESHEM. NUK ESHTE I GJATE SA DUHET”

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:38
Xhaja qefli pas femrave

Ne autobuz nje xhaje i afrohet nje cifti te ri.
Ne nje stacion autobuzi u mush plot dhe xhaja ju mbeshtet plotesisht vajzes qe kishte perpara.
Duke ju ngjeshur xhajes ju ngrit tensioni i gjakut dhe filloi duke e ferku vajzen nga kofshet per minuta me radhe.
Diku me tej autobuzi u boshatis por xhaja i rrinte akoma ngjeshur vajzes.
Kur vajza vuri re se i dashuri i saj po e shikonte ajo iu kthye xhajes duke i thene
- S’ke turp cfar plaku qe je…
Xhaja pa pritur shume ia kthen:
Ti mo goca xhajes je nga ato shkrepset e vjetra sepse qe ne vlore te ferkoj dhe ne milot ndizesh…

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:40
Plaku i zgjuar

Ishte njehere nje plak i pasur.
Ky u martua me nje vajze te re shume te bukur.Naten e pare te marteses keta bene dashuri…
Plaku kishte nje djale te ri qe e mbante si sherbetor.Ky ia mbante qirine kur cifti bente dashuri.
Kur mbaruan, e pyet plaku vajzen: U kenaqe?
Jo, i thote vajza….
Mire, thote plaku…. Sonte do besh dashuri me djalin, une do tju mbaj qirine…
Te nesermen e pyet plaku vajzen: U kenaqe?
Po, i thote ajo.
Dhe plaku i kthehet djalit:A e shef si mbahet qiriu ?!

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:41
Cuni Lumtur

1 cun i vogel shkon te mami vet me vrap!
-O ma o ma do te pyes 1 gje!
-Po he o t’keqen mami!
-O ma, a lindin bebe gocat e vogla?
-Po jo ore te keqen mami, cjane keto qe thua!
Cuni i gezuar del me vrap perjashta te kalamajt dhe bertet:
-Hajdeni kalamaja, cdo gje ne rregull!Mund ta lozim prap ate lojen!

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:42
Shqiptarja

Na ishin kan germanja,anglezja dhe shqiptarja,dhe shtyheshin se cila e ka biren ma te madhe gjermanja tha mu ma zen doren anglezja mu ma zen kamen kur i erdh reni shqiptares tha:
DIL IDRIZ SE FITUM.

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:45
Prezervativi dhe plaka

Sapo ishin shpikur prezervativat dhe nje plake i ben pytje nje cuni ?
Te keqen nena cjane keta o biri nenes ?
Camcakiza ja kethen djali…
Te nesermen plaka shkon ne farmaci dhe kerkon prezervative.
Dhe shitesi ngelet i habitur.
O nene po cfar te duhen ty keta ?
- Po dhe une i mbaj nganjehere ne goje ja kthen plaka.

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:47
Demi dhe Lopa

Ne nje livadh po kulloste nje lope e bukur me nje shami te kuqe ne koke.
Demi kishte kohe qe e shihte dhe njehere behet gati per ti thene nja dy fjale lopes…
Kapercen gardhin,brenda te cilit qendronte lopa,dhe i thote:
Si te quajn?
Mua me quanin lope shamikuqja por tani qe shamia me humbi me thone thjeshte Lope.
Dhe lopa ja kthen po ty si te qujane:
Mua me thonin Dem koqe*adhi por tani do me thone thjesht dem se ko*et i lash tek gardhi.

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:52
Penisi

Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar. Ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire penisin me te madh.Anglezi thote:
-Ne Anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-Ne Francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi.
-Ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe.
-Po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
Shqiptari pasi u mendua tha:
-Ne Shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:54
5 vellezerit dhe lopa

Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit. Por nje dite lopa ngordhi. Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te. I pari zgjati 2 here edhe i dyti aq i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit, ai i kaloi 5 heret.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen.-i thote vellai i 5

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 11:55
Nena qe pergjon vajzat

Nje nene kishte 3 vajza dhe i fejoi e i martoi.
Diten e pare te marteses nena i kishte cuar vajzat secilen ne nje dhome me burrin e vet,dhe bente xhiro ne koridor e i pergjonte.
Shkoi te dera e vajzes se pare ajo po bertiste,shkoi te dera e vajzes se dyte po qeshte,shkoi te dera e vajzes se trete nuk degjohes asgje.
Te nesermen nena i pyt vajzat me rradhe ?
Pyet te paren pse bertiste ajo i thote nga qefi o nene,pyet te dyten pse qeshte i thote nga qefi o nene,pyet te treten po ti pse nuk qeshje e as bertisje,i thote po nuk flitet me gojen plot o nene….

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 12:02
Gripi

Njerit i ra gripi shkoi te farmacisti dhe i kerkoi atij nje aspirine dhe nje prezervativ e mori aspirinen e futi ne prezervativ dhe e gelltiti farmacisti e pyet?
Cfar ishte ajo ?
Njeriu i pergjigjet: du me i q* nonen gripit por sdu me e lene me barre

rrugaci_i_vogel
07-11-2010, 12:04
Fjalor Shqip – Shqip +18

Garderobe – Vendi ku sipas tradites, gruaja shtepiake fsheh dashnorin e saj kur vjen burri ne shtepi
Intelektual – Individ i afte, per te menduar me shume se dy ore,per dicka qe s’ka te beje fare me seksin.
Gjuhe (llape) – Organ seksual, por qe disa te degjeneruar,e perdorin per te folur.
Bilbil – Organi seksual i mashkullit, qe policet dhe gjyqtaret e ndeshjeve,i fryjne pa pike turpi ne sy te popullit.
Kurve – Quhet ajo femer bujare e cila i kupton nevojat seksuale te seksit mashkullor ne kembim me pak te mira materiale.
Gjinekolog – person i autorizuar ne futjen e duarve.

Albanian
09-02-2011, 02:03
Ē“ĖSHTĖ POLITIKA?

Djali: Babi, mė duhet tė bėj njė hartim pėr shkollėn. A mund tė tė pyes diēka?

I ati: Po si jo, biri im, ēfarė don tė pyesėsh?

Djali: Ē“ėshtė politika?

I ati: Hmm, le tė marrim shtėpinė tonė si shembull. Unė jam ai qė merr rrogė kėshtu qė le tė quhem -Qeveria. Mamaja jote ėshtė ajo qė merret me levrimin e parave, kėshtu ate e quajmė -Parlamenti. Ne kujdesemi pėr ty dhe interesat e tua, kėshtuqė ne tė quajmė ty -Populli. Pastaj sherbetoren e quajmė si Klasa Punėtore dhe vellain tėnd tė sapolindur, si e Ardhmja.
A e kuptove?

Djali: Jo tamam, por..., dhe nė atė moment zingėroi telefoni dhe babi i thote djalit sqarimet mė tė hollėsishme sikur mbetėn pėr herėn tjetėr.

Atė natė u zgjua djali pasi qė vėllai i vogėl qante, dhe shkoi pėr tė shikuar se ēfarė kishte qė nuk shkonte. Ai vuri re qė vėllai i kishte mbushur breket, kėshtu qė shkoi tek dhoma e prindėrve ku gjeti te ėmen nė njė gjumė tė thellė. Atėherė djali shkoi tek dhoma e sherbėtores ku pa nėpermjet vrimės sė ēelėsit t“jatin nė krevat me sherbėtorėn. Asnjėri nga pėrsonat nė krevat nuk dėgjoi trokitjet e kujdesshme tė djalit, kėshtu qė djali u kthye tek dhoma e tij dhe u zhyt nė shtrat.

Mėngjesin qė pasoi:
Djali: Babi, mė duket se e kam kuptuar tani se ēfare ėshtė politika.
I ati: Sa mirė biri im, ma shpjego mua tani me fjalėt e tua.
Djali: Mirė, ndėrsa Qeveria i hypėn Klasės Punėtore, Parlamenti fle nė gjum tė ėmbėl. Popullit nuk i vihet veshi fare ndėrsa e Ardhmja ėshtė plot e pėrplot me kundermim muti...

Unknown
14-08-2011, 17:43
Peshkatari dhe gruaja e tij
Nje peshkatar sapo u kthejke ne shtepi me peshqi gruaja e tij i pergatitke dhe i hanin me raki....Nje dit peshkatari e nxen nje peshk te art ...peshku i art i thot nese me leshon ta plotesoj nje deshir ...peshkatari e lshon edhe i thot mema bo k... mem qit raki.peshku ja ploteson...kur kthehet ne shtepi gruaja i pergatit peshqit dhe peshkatari i thot grua sjelle vetem nje got....gruaja e sjell dhe i thot:"Burr me qa me pi une"....Burri ia kthen:"Prej sotit ke me pi me shish....hahahah

BleroxXx
14-08-2011, 18:39
eshte interesont se ne dit te sotit qkamos folin ata qe jan posht 18 vjet ata qe jan mbi 18 vjeq jan me te kujdesshem !

SystemA
14-08-2011, 18:51
eshte interesont se ne dit te sotit qkamos folin ata qe jan posht 18 vjet ata qe jan mbi 18 vjeq jan me te kujdesshem !
jane me te zguar
kjo eshte,
Koha.

atdhepo
14-08-2011, 22:56
Gjinkalla shikon karkalecin duke ec ne pyll dhe i therret.
- Karkalec o karkalec pse e ke lidh k***n me fasho?
- Ik o gjinkall na ler rehat.
- Shokut me te mire nuk ja tregon?!
- Po ja, isha duke ec dje ne darke ne pyll dhe pashe nje drite, thashe se ishte xixellonja dhe desha me e q* kur ajo ishte bisht cigare.
________________________________________
Burri me veglen shume te gjate ankohej se i arrinte deri ne toke dhe kishte rrezik ta shkelte. Shkon tek doktori dhe ai i sugjeron operacionin, por kerkon nje aprovim me shkrim dhe nga e shoqja. Dakort tha gruaja dhe firmosi. Pas operacionit gruaja e pa rezultatin dhe e shqetesuar shkon dhe takon doktorin.
- Cfare ke bere o i poshter?
- A rame dakort - tha doktori - qe do ta operonim?
- Po po - ja pret gruaja -po une kujtova se do ti zgjasje kembet ti
________________________________________
Nje dite tre vellezer mendojn te emigrojne dhe nisen. Mbasi kishin bere 10 ore rruge i ze nata dhe ndalojne ne nje manastir dhe mendojne te pushojne. I bien deres dhe del nje murgeshe.
- Mirmbrema - i thone tre vellezerit - mund ta kalojme naten ktu???
- Jo - thot ajo - se ktu ka vetem gra.
- Te lutem - thote me i madhi - se nuk ka per te ndodhur gje
- Mir - thot murgesha - por me nje kusht, tjua pres k**in
Vellezerit pranojne. Hyn i pari uleret me te madhe, hyn i dyti po keshtu. Kur shkon i treti e pyet murgeshen:
- Po ata dy te tjeret pse bertiten aq shum?
- Po ja - thot murgesha - i pari ishte kasap dhe ja prem ne menyren e kasapit, i dyti ishte berber dhe ja prem ne menyren e berberit.
- Po une qe kam shit akullore do ma lepini k**in deri sa te shkrihet???

atdhepo
14-08-2011, 22:58
Duke ecur Lepuri ne pyll gjen nje kobure. E merr dhe fillo shetit neper pyll duke ber terror. Shef dhelpren dhe i thote:
- Perkulu se do te q* ne byth
- Jo - i thote dhelpra.
Ja ben njer bam ne ajer Lepuri dhe ca te bej dhelpra shkret, ngriti fustanin dhe e shbirriloi Lepuri. Masi mbaro me dhelpren vazhdon ecen dhe shef ujkun. I thote dhe ujkut
- Kthehu mbrapsht se do te q* ne b*th
- Ca thu mor vlla - i thot ujku, - se le nam
- Ktheu se ti hapa trut mu ktu - i thote Lepuri dhe ja ben dhe njer bam ne ajer.
Ca te bej ujku shkret kthehet dhe ja hyp Lepri dhe ujkut. Vazhdo ecen kur shef ariun. Shko dhe te ariu i thote:
- Perkulu shkerdhat se do te q* ne b*th
- Ik ore lepur me ler rehat - i thote ariu
- Ore kthehu se ta futa plumbin ne koke - i thote Lepuri dhe klik ne ajer, s'ka me plumba koburja.
- He mor Lepur ca do besh tani? - i thote ariu dhe i afrohet te surrati.
- Hic ca te bej. Prit se i heq vet breket, mos mi gris.

atdhepo
14-08-2011, 23:00
Presori qe ishte cik qefli pyt nxenesit e klases se gjashte.
- Kush ka bere puthjen e pare te dali majtas, kush s'ka puthur ndonjehere te dali nga e djathta.
Cimi vogel qe mbahej si i forti klases i thot presorit
- O presor po ne qe kena fillu seksin me koh ku te rrim?
- Ti rri ne mes, perkulu dhe hiq breket
_______________________________________
I lutet goca babit:
- O ba te lutem me le te shkoj ne disko.
- Jo - i thote babi.
- O ba te lutem - i thote goca.
- Epo mire - i thote babi. - Ma mer i here ne goje qe te te lej.
- E mire - i thote goca dhe behet gati t'ja filloj nga puna.
Sa afro gojen tek k*** babit i thote.
- O ba pse te vje k*** era mut?
Dhe babi i thote.
- Doli dhe vllai jot xhiro, donte makinen
_______________________________________
Vete motra te gjinekollogu dhe i thote:
- Doktor jm shume e shqetesuar pasi sa here qe laj vaginen ne bide me dalin pulla poste te tilla...
- C'pulla poste? - i thote doktori - Keto jane etiketa bananesh.

atdhepo
14-08-2011, 23:02
Nje klient shkon te nje dyqan mishi dhe kerkon te flase me pronarin. Del pronari dhe e pyet se cfare problemi ka.
- Degjo, mos e ke gje pederast kete shitsin e dyqanit?
- Po - i thote pronari, - Ne nuk diskrimojme ne baze te preferencave seksuale
- Ore as un nuk diskriminoj, po problemi eshte qe sallami mban gjithmon er mut
_______________________________________
Nona dhe cuni Po priste nona ne rradhe per qumeshtin, dhe prapa saj ishte nje djale i ri. I thote djali:
- None, do te te q* aq here sa ke dhembe ne goje.
I nxjerr nona dy dhembe, djali e q* dy here. Pasi mbarojne, djali nis e largohet. Ia kthen nona:
- O cuni, prit se kam edhe nje rrenje ketu.
_______________________________________
Vjen nipi ne shtepi dhe i thote gjyshit:
- O gjysh sa bejne 1+1?
- Dy - i thote gjyshi
- Te hyfte ky - i thote nipi - po 2+2?
- Kater - i thote gjyshi
- U qifsh ne teater- i thote nipi - po 3+2?
- Pese - i thote gjyshi.
- Hape gojen te te dhjes - i thote nipi.
Gjyshi u nxeh the i thote nipit:
- O nip sa bejne 5+5?
- 10 - i thot nipi
- Te qifsha robt - i thote gjyshi.

atdhepo
14-08-2011, 23:03
Ishin dy shoke te ngushte ne aeroport dhe njeri nga keta do largohej pergjithmone.
- Do te le oren qe te kesh nje kujtim nga une -thote i pari
- Lere fare se do vije koha qe ora do prishet dhe kam per ta hedh ne plera
- E mire pra po te lej rripin
- Lere fare se dhe rripi do vjeterohet e do ta hedh ne plera
- E mire pra po te lej syzet e djellit
- Lere fare se ato thyhen shpejt e do i hedh ne plera dhe ato.
- Mire pra, po te fus i te q*me qe ta mash mend per gjithe jeten.

atdhepo
16-08-2011, 00:19
Ishte nje kriminel dhe e denuan me burg. Ky ishte nje i dobet i shkurter, dhe kur shkon ne qeli ne burg i bie te rrije me nje zezak dy metra te gjate.
Futet ky ne qeli, ulet ne krevat dhe pa kaluar dy minuta, zezaku i jep nje tubete me vazeline dhe i thote:
- Degjo, fillo lyu se kam per te te q***
- Si ore do me q*** ? - thote ky.
- Me degjo mua - ja kthen zezaku - fillo lyu se un kam per te te q*** do apo s'do ti.
- Po ik ore se s'do me q*** ti mua - vazhdon insiston ky.
- Si te duadh - i thote zezaku - po te jesh i sigurte qe kam per te te q*** prandaj me mire lyu.
E shef keq punen ky dhe fillon lyen bythen me vazeline. E shef zezaku dhe i thote:
- Ca lyen?
- Bythen - i thote ky.
- Ca bythe more, lyej gjoksin.
- Pse gjoksin ?
- Se ka per te te dhembur shpirti...

atdhepo
16-08-2011, 00:23
Nje malesor i ze shtegun e rruges nje malesoreje :
-Oj fisnike!A i bashkojme pshurrcat?!
____________________________________________
- Pse e hoqen pederastin nga puna te Banka e spermes?
- Se pinte ne orar te punes
____________________________________________
- Si mnund ta kuptosh qe nje mekanik sapo ka bere seks?
- E ka nje gisht te paster
____________________________________________
- Cili eshte kulmi i besimit?
- Te lesh nje kanibal te te japi gojore
____________________________________________
- Cfare vegle duhet per te zgjeruar nje vrime nga 15 mm ne 40 mm
- Vegla e nje pedofili
____________________________________________
Ishte nje here zezaku me te birin ne plazh.
- A te luaj pak me k&rin tend o babi? - i thot djali.
- Mir po mos shko shum larg

SystemA
21-10-2011, 11:44
I tha Elefanti Devese:
perse ju cicat i keni siper shpines?
Deveja: pyetje i.d.o.t.e!
Elefanti: perse ju lutem?
Gamilia: sepse hajdarin ti e ke si nocke!

SystemA
22-10-2011, 07:43
Ku qendron ndryshimi midis mushkonjes dhe nje bjondeje?
E para mbaron se thithuri kur e godet......

SystemA
22-10-2011, 08:05
Tre shoke pinin kafe,dhe po tregonin aventurat e nje nate me pare!
I pari: mbreme kam bere sex tre here me gruan,dhe ajo me pershperiti-je burri me i mrekullueshem qe kam njohur.
I dyti: pese here e bera mbreme,dhe me tha-dashnori me i mire qe kam pare.
I treti: e kam bere vetem nje here dje naten.
E cte tha gruaja-kercyen dy te paret.
Mos mbarofsh kurre-pergjigja e te tretit!!!

SystemA
22-10-2011, 09:06
Nje burre dhe nje grua te panjohur ishin ulur ne tren!
Burri po shikonte poshte minit te gruas,dhe miku i vogel filloj te rritet.
I thote gruaja: shoku juaj po revoltohet.
Burrit i erdhi marre mbylli kopsat e pantallonave dhe ju drejtua: e pate ju personalisht te akuzuarin?
Ajo ja ktheu: pashe dy prokuroret dhe me hyri frika.....lol.

SystemA
22-10-2011, 16:55
Dy bjondina po diskutonin per problemet sociale.
Thote e para: dje bera proven e shtatzanise.
E pyet e dyta: a ishin te veshtira pyetjet e provimit?
Ende.